Ana Sayfa Haber ŞUBAT 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

ŞUBAT 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

25

Şubat 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi edindikçe güncellenecek haberlerimiz ile  evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2017 Şubat ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasında tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Şubat 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi

Şubat 2017 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2017 Şubat ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgiler ile güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Şubat ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgiler ile sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilir siniz.

ŞUBAT 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2017 Şubat ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Evde Bakım Maaşı Yatan iller Şubat 2017 – http://evdebakimparasi.com
 1- Amasya  18- Sivas  35- Bolu
 2- Kırklareli  19- Bursa  36- Diyarbakır
 3- Aksaray  20- Denizli  37- Sakarya
 4- Tokat  21- İstanbul  38- Bayburt
 5- Rize  22- Balıkesir  39- Ordu
 6- Afyonkarahisar  23- Tekirdağ  40- Eskişehir
 7- Çankırı  24- Manisa  41- Düzce
 8- Giresun  25- Samsun  42- Adana
 9- Uşak  26- Gaziantep  43- Hatay
 10- İzmir  27- Bartın  44- Zonguldak
 11- Kırşehir  28- Şanlıurfa  45- Kayseri
 12- Malatya  29- Erzurum
 13- Antalya  30- Trabzon
 14- Bilecik  31- Aydın
 15- Karabük  32- Ankara
 16- Konya  33- Kocaeli
 17- Mersin  34- Osmaniye

Şubat 2017 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilir siniz.

YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ NOT: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.evdebakimparasi.com