Ana Sayfa Bilgiler Evde bakım maaşımız neden yatmadı?

Evde bakım maaşımız neden yatmadı?

0

Evde bakım maaşımız neden yatmadı? sorusu okurlarımızın bize gönderdiği sorular arasında öne çıkan ve hatta en çok sorulan sorulardan bir tanesi. Oturdugunuz il de ilgili ay’ın bakım maaşları yatmış ve sizin maaşınız yatmamış ise bunun temel bir kaç nedeni olabilir.

Öncelikle oturduğunuz bakım maaşı aldığınız il’de bakım paraları hesaplara yatmaya başlamış bile olsa aynı ilde bakım maaşlarının yatmasında ilçeler arasında saat ve hatta bazen gün farkı olabiliyor. Eğer ilinizde bakım maaşları yatmaya başladıktan 2-3 gün sonra hala sizin hesabınıza bakım parası yatmamış ise bulunduğunuz İl deki sosyal hizmetlere maaşın neden yatmadığını sormanız gerekmektedir. Başka bir yerden neden yatmadığı hakkında bilgi alamazsınız.

Bakım parası yatmamışsa bunun nedeni; Maaşınız kesilmiş olabilir, raporunuzun süresi bitmiş olabilir veya banka hesabınız ile ilgili bir problem olabilir.

İlinizde bakım paraları yatmış ve sizin maaşınız yatmamış ise bunun neden kaynaklı olduğu hakkında bilgi alabileceğiniz tek yer ilinizdeki Sosyal Hizmetlerdir, Sosyal hizmetler görevlileri görüşerek Evde bakım maaşınızın neden yatmadığının dogru ve net cevabını ögrenebilirsiniz?

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments