8 HAZİRAN 2019 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

8 Haziran 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize geldiğinde  güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2019 Haziran ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Haziran 2019 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2019 Haziran ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Haziran ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

HAZİRAN 2019 2022 MAAŞLARI ÖDEME GÜNLERİ

Haziran 2019 2022 maaşları ödeme günlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz. 2022 maaşları soru ve yorumlarınızı ilgili haberlerden yapınız. Evde bakım maaşı başlığına 2022 maaşı yorumu yazmamanızı rica ederiz.

HAZİRAN 2019 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2019 Haziran ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Haziran 2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Ordu2- Bolu3- ————–

2019 HANE BAŞI KİŞİSEL GELİR

1 Ocak- 31 Aralık 2019 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları için hanede kişi başına düşen aylık gelir sınırı, 1219,35 TL olmuştur. ( Tam miktarı 1219,34667 TL)

2019 ZAMLI BAKIM MAAŞI

1 Ocak – 30 Haziran 2019 döneminde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları 1305,97 TL olmuştur. Buna göre  Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz’da 1305,97 TL alınacak

HAZİRAN 2019 BAKIM PARALARI NE ZAMAN YATAR?

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

BAKIM MAAŞI HESABINIZA YATMIŞSA

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına il ve ilçe adını yazabilir ve sizinle aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz. Lütfen sadece kendi hesabınıza para yattığında maaşın yattığını belirtin, başka sitelerden duyduklarınızı yazmayın.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

 1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
 2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
 3.  Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

YORUM YAZMADAN ÖNCE MUTLAKA BU KISMI OKUYUNUZ.

 • Site yöneticilerine sorularınızı sormadan önce haberi okuyun, aradığınız sorunun cevabı haberde olabilir, Haber cevabı olan sorularınıza tekrar tekrar yanıt verilmeyecek.
 • Sorularınız ilgili haberin altına sorun. 2022 sorusunu Bakım maaşına ya da tam tersi bakım maaşı sorunuzu 2022 maaşına sormayın
 • Başka sitelerde yazan şu il yattı vb bilgileri lütfen bu siteye taşımayın. Yalan ve yanlış bilgilerin bu siteye taşınmaması için bu konuda çok dikkatli kontrol ediyoruz ve bunu yaptığınızda uyarı almaksızın yorum yazmaktan yasaklanırsınız ve tüm yorumlarınız silinir:
 • Sadece kendi hesabınıza para yatarsa il ve ilçe adınızı belirterek yorum yazın. Başka sitelerden ya da benzeri bir yerlerden “şu il” yatmış diye duyduklarınızı yazmayın.
 • Yorumlarının tamamını büyük harfle yazanlar yasaklanacaktır. Yorumlar için daha detaylı bilgi ve Kullanıcı sözleşmesini BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz.

BAYRAM ÖNCESİ MAAŞLAR YATAR MI? İKRAMİYE VAR MI?

Son günlerde bu soru sık sık soruluyor ve yorumlarda buna cevap vermemize rağmen gözden kaçtığı için devamlı yeniden soruluyor. O nedenle haber içerisinde bu soruya da yanıt verelim.Bayram öncesi bakım yardımlarının yatacağına dair bir açıklama yapılmadı. Olur da resmi bir açıklama yapılırsa bunu hem haber içerisinde hem de ayrıca duyuracağız.  Bayram ikramiyesi engellilere verilmiyor. Bununla ilgili söylenen ve yazılanlar şimdilik dedikodudan öteye gitmedi. 

İLGİLİ HABERLER

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/144242189759607/

  aceba ilerleyen aylar artış olunca aylık ne katar olur

 • Arkadaşlar bu ay için sosyal hizmetlerde sizi arayan oldumu

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Hatay dan haberi olan varmı arkadaş lar

 • Değerli Dostlar,
  Yaptığım yorumu yanlış anlayıp tepki veren dostlarım var. Eyer gerçekten samimiyseniz Aile sosyal politikalar bakanına e devlet, faxla veya mail özerinde burda yazmak için hazır ladığınız zamanı onlara ayırın bakım parası bütün ilerde ve aynı gün yatırsınlar. Ama biliyom ki hiç samimi değilsiniz dostlar.

  • Ya bi sussana zaten insanlarin cani sıkkın isine bak

   • Canlarının sıkıntısını bana kızarak geçecekse vay halimize.

    • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/583849658636312/

     Senin aile içi bir sıkıntın mı var burda millete sarıyor sun arkadaş sanane millet ne sorar sa sorar senin amacın burda milleti bir birine düşürmek mi

    • Senin sıkıntımı var o na buna çatıyor laf sokuyorsun hayırdır millet düşmüş ekmeğinin derdine engelli maaşım yatsada hastamı doktora götursem tedavisini yaptırsam diye düşünüyor bilgilerini paylasiyor sen çıkmış boş boş konuşuyorsun ayıb ayıb ne gerek var kimseye saygısızlık yapma kendine saygısı olmayanın kimseye de olmazmış gerci

  • https://instagram.com/omer_aktay_58

   sedat bey buyul bi ihtimal adminler burda degil.olsalardi emin ol seni atarlardi kardesim biz bos yorum yapariz dolu yorum yapariz senin neyine duramadim yazdim peki sen niye yaziyon bizim senin kadar aklimizmi yokki akil vermeye calisiyon burada biz bi aile olduk ilgilendirirmi Seni bizim yorumumuz k9nusmamiz varsa senin icin yapabilecegimiz bisey soyle yoksa kimseye karisma aklini kendin kullsn.olurmu……?

  • Sanane biz burda yazismaktan arkadaşlarla adminlerle konuşmaktan zevk alıyoruz biz böyle seviyoruz kendimizin kahyasimisin bi defol git dostlarım da deme ben senin dostun değilim

 • https://instagram.com/omer_aktay_58

  kayseri bende halen kayit bulunamadi diyo fakat resmi tatil bitmedigi icindir bu pazartesi hepsi gorunur ve iller cabucak yatar ins

 • Arkadaşlar haftasonu maaş yatarmı

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/583849658636312/

   Hafta sonu da yatıyor maaş lar Murat bey

 • İzmirde e devleti güncellenen varmı arkadaslar

 • Adana bakim parasi devlete görünen varmi

 • Arkadaşlar ben boludan düngece cektim maaşımı,benim maaş e devlette 30 mayısta güncellenmişti.güncellemesi erken olanlar baksın hesaplarına.umarım herkesin maaşı bir an önce yatar.

 • Her ay aynı hikayeyi anlatıp duruyorsunuz bıkmadınız. Yav sabır sabır sabır ne zaman isterlerse o zaman yatırurlar. Burda yazdıklarınızı sanmayın devlet yetkilileri tenezzül edip okuyacaklar. Onların işleri başlarından aşkın, sizlerin nasıl olsa zamanınız çok ki böyle yorumlara saatlerce zaman ayırıyorsunuz.

  • https://twitter.com/dlkbakir79

   Sizi neden rahatsız etti, bizlerin burada birbirimizle yardım parasının yatmasını beklerken yorum yazması. Ne kötülük var bunda,

   • Ağlasanızda gülsenizde sizin buradaki boş yorumlarınızdan dolayı ne yaptırırlar, nede yatırnaz. Günü geldiğinde zaten yatıyor. Size anlatmak istediğim bu, Güzel insanlar.

  • https://twitter.com/RasimKalkan1

   Sahi abi biz yazınca sen okumazsın neden rahatsız oldun ki, havalar sıcak ondan mı bu kızgınlık 🙂

   • Valla sadece bugün kim ne
    diye bakıyom:)

  • Seni niye ilgilenirdi bukadar acaba sanane

   • Niye kızınız ki kötü bişey demedim

    • Çok değişiksin pess

  • Demekki seninde zamanın cokkk sende burda yorum yapan birbirine destek çıkan insanlara laf yetistiriyorsun herkes kendine yakışanı yapar devlet belki tenezzül edip bizim yazdıklarımızı okumaz haklisin ama inan bu seni hiç mi hiç alakadarda etmes bu kadar adminler burda bizim için emek verip haber veriyorlar yazıyorlar çiziyorlar haklisin gerçi onlarında boş zamanları çok dimi boş boş konuşma git işine bak noktaa….

   • Boş zamanım var ama duyurmak istediğiniz yetkilerin yok. Eyer gerçekten samimiyseniz Aile sosyal politikalar bakanına e devlet özerinde burda yazmak için hazırladığınız zamanı onlara ayırın bakım parası bütün ilerde ve aynı gün yatırsınlar. Ama biliyom ki hiç samimi değilsiniz dostlar.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

  E devlette yatti gözükmüyor

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/144242189759607/

  f

  • https://twitter.com/RasimKalkan1

   Alfabe eğitimi yapıyorsun herhalde. yanlış yazdıysan rica et siler adminler bu ne f

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/144242189759607/

    karteşim yanlış oltu silemiyorum k. bakmayını

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1987222321291386/

  Samsundan bilgisi olan varmı

 • Âdanada bakim parasi e devlete g uncellenen varmi arladaslar

 • Bayram ikramiyesi verilmedimi engellilere

  • Verilmedi mesef sadece emekliye verildi

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/583849658636312/

   Bayram da maaş vermediler ki ikramiyeyi versinler 😂😂

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Hatay dan haberi olan varmı

 • Âdanada e devlete bakim.parası gucellenen varmi

 • https://instagram.com/sedademir1743

  Tokat hadi yat

 • Bi çoğu daha e devlette güncellenmemiş sanırım bu ay geç yatar adana

 • kayıt bulunamad nedir adana

 • Konya hadi Bayram da parasız kaldık zaten

 • Osmaniye inşallah erken yatar

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Hatay dan heber olanı varmı

 • Antalya ne zaman yatacak

 • ıstanbul yatarım acaba

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/2103254286578032/

  E devlette kayıt bulunamadı yazan varmı hala güncellenmedi

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/553127255069148/

   Bende kayıt bulunamadı yazıyor bursa icin

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

   Bendede durum ayni canakkale kayit bulunamadi diyo

 • https://instagram.com/asiye6432019

  Hadi bursa yat

 • https://instagram.com/yurdagul_4141

  hep ordu yatar birazda sakarya yatar bayramı parasız geçirdik

 • https://instagram.com/sedademir1743

  Hadi tokat