14 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

14 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize geldiğinde  güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2019 Şubat ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Şubat 2019 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2019 Şubat ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Şubat ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

ŞUBAT 2019 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2019 Şubat ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Şubat 2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Hatay2- Amasya3- Tokat
4- Aksaray5- Edirne 6- Kahramanmaraş
7- Kırklareli8- Bolu 9- Sakarya
10- Ordu11- Afyonkarahisar 12- Samsun
13- Malatya14- Kırşehir15- Eskişehir
16- Kayseri (Develi)17- Çanakkale 18- Zonguldak
19- Konya20- İstanbul21- Tekirdağ

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22-Giresun23- Trabzon24- Sivas
25- Mersin26- Rize27- Aydın
28- Kocaeli29- Ankara (Polatlı)30- Bilecik
31- Gaziantep32- Manisa33- Niğde
34- Bitlis 35- Muğla(Fethiye)36- Adana
37- Balıkesir38- İzmir39- Uşak
40- Isparta41- Antalya42- Düzce

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

43- Denizli44- —————–45- —————–
46- 47- 48-
49- 50- 51-
52- 53-54-
55-56-57-
58-59-60-
61-62-63-

2019 Hane Kişi Başı Gelir

1 Ocak- 31 Aralık 2019 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları için hanede kişi başına düşen aylık gelir sınırı, 1219,35 TL olmuştur. ( Tam miktarı 1219,34667 TL)

2019 Zamlı Bakım Maaşı

1 Ocak – 30 Haziran 2019 döneminde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları 1305,97 TL olmuştur. Buna göre  Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz’da 1305,97 TL alınacak

Ocak 2019 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına il ve ilçe adını yazabilir ve sizinle aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz. Lütfen sadece kendi hesabınıza para yattığında maaşın yattığını belirtin, başka sitelerden duyduklarınızı yazmayın.

YORUM YAZARKEN BUNLARA DİKKAT EDİN LÜTFEN:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

 1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
 2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
 3.  Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

ÖNEMLİ

 • Arkadaşlar sorduğunuz çoğu sorunun cevabı haberin içerisinde var, biliyorum bazı takipçilerimize okumak zahmetli geliyor, ama sorularınız öncesinde haberimizi okuyun.
 • Bir diğer önemli olan sıkıntı da şu; 2022 maaşı ile ilgili sorularınızı 2022 maaşı kategorisi ve haberlerinde sorun. Bakım maaşına 2022 sorusu soruyorsunuz, Sizi üzmemek için bu tarz karışık yerlere sorulan soruları cevaplıyoruz ama yine de lütfen soruyu doğru kategori altında sorun.
 • Başka sitelerde ne yazdığı bizi gerçekten ilgilendirmiyor, başka sitede şu il yatmış, bu il yatmış vb olan yalan yanlış bilgileri bu siteye yoruma yazmayın, Doğru olmayan, şüpheli başka sitelerde yazan bilgileri buraya taşırsanız uyarısız siteden banlanırsınız. Ayrıca Lütfen Amcama yatmış, görümcem almış, teyzeme yatmış vb yazmayın sadece kendi hesabınıza para yatarsa o zaman il ve ilçe adını yazarak yorum da ilinizi /ilçenize yattığını yazın.

www.evdebakimparasi.com

2022 MAAŞI ŞUBAT AYI ÖDEMELERİ HABERİ İLE İLGİLİ YORUMLARINIZ VE SORULARINIZI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYARAK İLGİLİ HABERDEN SORUN

2019 Şubat ayı 2022 Maaşı ödeme günleri

YORUMLARA EK KURAL

UYARI YAPILMAKSIZIN

 • Siyaset yapanın, siyasi mesaj yazanın siteye yorum yazması engellenir
 • Hakaret içerikli mesaj yazanın siteye yorum yazması engellenir
 • Doğrudan bir başka yorum yazanı hedef alan, hakaret eden mesajlar silinir yorum yazarı siteden yasaklanır
 • Sitedeki içeriklerle ilgisi olmayan yani bakım parası, 2022 maaşı, engelliler gibi konular dışı mesajlar silinir, yorum yazan siteden yasaklanır
 • site yöneticileri dikkat çekmek için mesajın tamamını büyük harfle yazabilirler anca site yorumcuları internette mesajın tamamının büyük harfle yazılması bağırmak anlamına geldiği için mesajlarının tamamını büyük harfle yazamazlar.

Bu ek 2 kural ve Üst menüden bulunan yorum kurallarını siteye yorum yazan herkes kabul etmiş sayılır. Yorum yazmadan önce kuralları okuyun. Yorum yazanlar site yorum kurallarını kabul etmiş sayılır

 • D.bakır ?

 • Adiyamandan haber varmı

  • https://instagram.com/ayhdjjddk

   Hala yatmamış

 • http://evdebakimparasi.com

  Bu haber başlığı neyle ilgili hande hanım. meraktan soruyorum neden haberi okumuyor, aynı soruları sorup duruyorsunuz ve neden ilgili soruyu ilgili haber başlığına sormuyorsunuz..

  • https://instagram.com/handemiyyhalka

   —-SİLİNDİ VE BANLANDINIZ

   • http://evdebakimparasi.com

    Neden size yazılanları okumuyorsunuz. Yorum yazmanız yasaklandı.

  • https://instagram.com/handemiyyhalka

   SİLİNDİ BANLANDINZ

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/10215880635959730/

  Kayseri.neredasin

 • http://evdebakimparasi.com

  Bakım maaşları bu ay zamlı yatıyor 1305 TL. O paylaştığınız görselde yatan para neyse artık bakım yardımı ile ilgili değil bu arada.

  • https://instagram.com/handemiyyhalka

   2022 maaş zamlı değil mi 650 yazıyor marta zamli alinmicakmi

 • https://instagram.com/handemiyyhalka

  Bursa haber varmı bu gece deniz hanim acil yardim marta zamli almicaizmi

 • https://instagram.com/mehmetbayer82

  1305 yatmış hayırlı olsun Güle güle harcayın Antalya

 • https://instagram.com/ayhdjjddk

  Sosyal hizmetler Adıyamanın Cumartesi günü yatacağını söylediler

  • Banada cuma gunu yatacak dediler adiyaman sosyal hizmetler

   • https://instagram.com/ayhdjjddk

    Ben bugün 2 gibi aradığımda da bana da Cumartesi dediler hangisi doğru bilemiyorum

 • https://instagram.com/sekerci7840

  Deniz hanim acil bi şey sorcam 2022 maaşlar zam gelmedi mi e devlete boyle yazıyor marta zamli almicayizmi

 • Osmaniyeden bilgisi olan varmi

  • https://instagram.com/muhammet.aycicekk

   P.tesi yatacakmış sosyal hizmetler oyle diyo

 • IIğdır ne zaman yatar acaba

 • Arkadaşlar bursa ayın 15 de yatacak bu gece hesaplarda olur sosyal işleri aradim

 • https://instagram.com/dursunnayvck

  ———SİLİNDİ ————

 • https://instagram.com/dursunnayvck

  ———SİLİNDİ ————

  • http://evdebakimparasi.com

   Yorum kurallarını neden okumuyorsunuz. mesajın tamamını büyük harfle yazamazsınız.

 • Adiyamandan haber varmı

  • Adiyaman ne zaman yatacak acaba

   • https://instagram.com/ayhdjjddk

    Sosyal hizmetleri aradım Cumartesi yatacağını söylediler

 • Adana yattı yazıyor ama ben yumurtalık ilçesindeyim hesapta para yok

 • bursa cuma günü yatacakmış aradım öyle dediler

  • Gece hesapta aradim bende

 • Bursa bakan olursa bizede haber verirnisiniz

  • Bu gece yatacak aradim

 • Izmir icin yati diyor ama hesapta yok izmir karabaglar

  • http://evdebakimparasi.com

   İzmir dün gece yattı sizin yatmadıysa Sosyal hizmetleri arayıp sorun, size yatmayan parayı burada bilemez kimse.

 • Izmir yattımı

 • Müsait olan Bursa için bankadan bakabilirmi tşk

  • Bu gece yatacak aradim

 • Osmaniyeden haber yokmu osmaniye uyumaaaaa

  • https://instagram.com/canocane0000

   Sosyal hizmetlerini aradm pazartesi gűnű yatcak dediler

 • oturduğunuz yerden 4, 5 milyar aylık alıonuz garibana geldimi verem ediyonuz sosyal hizmetleri telefon yağmuruna uğratın belki akıllanırlar devlet parayı gününde gönderior bu ziraat bankasına ne oluyor anlamadım reis adıyamana geldimi bunu iletecem yeminle

 • bursadan haber varmı arkadaşlar

  • Bu gece yatacak aradim

 • Bursayı unuttular galiba

 • https://instagram.com/ayhdjjddk

  Adıyaman niye böyle oldu ya, bilginiz var mı

  • adamların keyfine göre maaş alıyoruz kardeşim nelan bu böyle sahipsiz memleket olduğu için kardeşim

 • Osmaniye den haberi olan var mı

  • Sosyal hizmetleri aradım pazartesi dedi

  • https://instagram.com/canocane0000

   Pazartesi yatcak arkadaş

 • görevli memurlar bi zahmet şu masadan kalkıpta yatırsanız diorum hastamın ihtiyacını karşılayamıorum ayıp amaaa

 • beni hastamdan soğuttun ama adıyaman

 • Diyarbakır’dan haberi olan yazsın

  • diyarbakir uyan artik

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/208076996657323/

  Bursa yok

  • Yatarım acaba bugün

 • Bursa dan haber varmı yattımı

 • Antalya yatti cektik

 • https://instagram.com/mehmetbayer82

  Antalyadan haberi olan var mı acaba ne zaman yatacak

  • Yatti

   • Tşk ederim iyi günler.

 • kayserıden haberi olan varmı arkadaşlar

 • balıkesir merkez listede var hesapta para yok

 • balıkesir merkez listede var hesapta para yok

 • Arkadaşlar şimdi net 1305tl mi yani gecen 1180aldım bu ay fazla olur mu

 • Izmir yatmamis

 • Adıyaman sosyal hizmetlere ulaşamıyorum. Bilgisi olan var mı acaba

 • https://instagram.com/saban9166

  Yozgat bakım parası hangi gün. Yatacak. Acaba. Bilen varmi

 • balıkesir kesin yattımı hesapta para yok yardımcı olurmusunuz

  • Ben de bandırmadayım yatmamış bendırma

 • şükür adanaa yattı

 • Osmaniye hala yok daha ne zaman yatacakmış yaa bilgisi olan varmi

 • Balıkesir bandırma ilçesi yatmamış henüz çeken varmı

  • balıkesir merkez yatmamış

 • Balıkesir bandırma ilçesi yatmamış henüz çeken varmı

  • Yatmamış

   • Yarın

    • Yarın yatar büyük ihtimal

  • Ama saat farklılıkları oluyor balıkesir yattıysa bandırmada sabaha kadar yatar herhalde

   • balıkesir merkez hesapta para yok

  • diyarbakir yat artik

 • Hadi antalya yat
  artık

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/10211525350826486/

  Bursa dan haberi olan varmi arkadaslar

 • Diyarbakır’dan bilgisi olan varmı

  • diyarbakır 15 inde yatacakmış

   • Kim dedi 15 de

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/717463791711270/

   Diyarbakir net birbilgi yok şuan ama yatmasi lazimdi bugün daha yatmamiş herhalde

 • Antalya dan ses var mi ?

 • Antalya dan ses var mi ?

 • Izmır karabaglarda yattı mı bilgisi olan

  • Yatmadi galiba bende karabaglardayim

 • http://evdebakimparasi.com

  Uyarı: yorumlara bakıma alındı

 • Isparta yattı şükür

 • Isparta yattı şükür

 • Izmir yok yatmamış

 • http://evdebakimparasi.com

  00.15 -01.15 arası yorumlara bakıma alındı

 • Bursa yinemi yok

 • izmir goztepe yatti arkadaslar simdi hesaba baktim

 • izmir goztepe yatti arkadaslar simdi hesaba baktim

 • http://evdebakimparasi.com

  UYARI: 00:15 VE 01:30 arası yorumlar bakıma alındı

 • kastamonu ne durumda ?

 • Bursa

 • bursa ne zaman yatacak

 • İzmir yattı (menemen)

 • İzmir yattı (menemen)

 • Uşak yattı

 • Uşak yattı

 • http://evdebakimparasi.com

  yorumlara bakıma alındı

 • Osmaniye bekleyen varsa 19 da yatacakmis sosyal hizmetler binasi tasinmis ilceler yarin yatacakmis merkez 19 da

  • Kesin mi kardeş 13 yatıyordu her ay

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/10156541909449589/

  İzmir yattı 1305 tl

  • Her kezin mi 1305tl çünkü gecen ay benim yine aynıydı

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/10156541909449589/

  İzmir yattı 1305 tl

 • İzmir yattı

 • İzmir yattı

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/785719814960364/

  Balıkesir merkez yattı

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/785719814960364/

  Balıkesir merkez yattı

  • hesabta para yok eminmisiniz

   • Yatmamış

   • Yatmamış

 • http://evdebakimparasi.com

  yogunluk nedeniyle yorumlar bakıma alındı

 • Izmiiiiirrr neolduki boyle