Başlangıç / Güncel / 13 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

13 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

13 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize geldiğinde  güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2019 Şubat ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Şubat 2019 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2019 Şubat ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Şubat ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

ŞUBAT 2019 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2019 Şubat ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Şubat 2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Hatay2- Amasya3- Tokat
4- Aksaray5- Edirne 6- Kahramanmaraş
7- Kırklareli8- Bolu 9- Sakarya
10- Ordu11- Afyonkarahisar 12- Samsun
13- Malatya14- Kırşehir15- Eskişehir
16- Kayseri (Develi)17- Çanakkale 18- Zonguldak
19- Konya20- İstanbul21- Tekirdağ

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22-Giresun23- Trabzon24- Sivas
25- Mersin26- Rize27- Aydın
28- Kocaeli29- Ankara (Polatlı)30- Bilecik
31- Gaziantep32- Manisa33- Niğde
34- Bitlis 35- Muğla(Fethiye)36- Adana
37- 38- 39-
40- 41- 42-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

43- ——————–44- —————–45- —————–
46- 47- 48-
49- 50- 51-
52- 53-54-
55-56-57-
58-59-60-
61-62-63-

2019 Hane Kişi Başı Gelir

1 Ocak- 31 Aralık 2019 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları için hanede kişi başına düşen aylık gelir sınırı, 1219,35 TL olmuştur. ( Tam miktarı 1219,34667 TL)

2019 Zamlı Bakım Maaşı

1 Ocak – 30 Haziran 2019 döneminde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları 1305,97 TL olmuştur. Buna göre  Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz’da 1305,97 TL alınacak

Ocak 2019 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına il ve ilçe adını yazabilir ve sizinle aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz. Lütfen sadece kendi hesabınıza para yattığında maaşın yattığını belirtin, başka sitelerden duyduklarınızı yazmayın.

YORUM YAZARKEN BUNLARA DİKKAT EDİN LÜTFEN:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

 1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
 2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
 3.  Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

ÖNEMLİ

 • Arkadaşlar sorduğunuz çoğu sorunun cevabı haberin içerisinde var, biliyorum bazı takipçilerimize okumak zahmetli geliyor, ama sorularınız öncesinde haberimizi okuyun.
 • Bir diğer önemli olan sıkıntı da şu; 2022 maaşı ile ilgili sorularınızı 2022 maaşı kategorisi ve haberlerinde sorun. Bakım maaşına 2022 sorusu soruyorsunuz, Sizi üzmemek için bu tarz karışık yerlere sorulan soruları cevaplıyoruz ama yine de lütfen soruyu doğru kategori altında sorun.
 • Başka sitelerde ne yazdığı bizi gerçekten ilgilendirmiyor, başka sitede şu il yatmış, bu il yatmış vb olan yalan yanlış bilgileri bu siteye yoruma yazmayın, Doğru olmayan, şüpheli başka sitelerde yazan bilgileri buraya taşırsanız uyarısız siteden banlanırsınız. Ayrıca Lütfen Amcama yatmış, görümcem almış, teyzeme yatmış vb yazmayın sadece kendi hesabınıza para yatarsa o zaman il ve ilçe adını yazarak yorum da ilinizi /ilçenize yattığını yazın.

www.evdebakimparasi.com

2022 MAAŞI ŞUBAT AYI ÖDEMELERİ HABERİ İLE İLGİLİ YORUMLARINIZ VE SORULARINIZI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYARAK İLGİLİ HABERDEN SORUN

2019 Şubat ayı 2022 Maaşı ödeme günleri

YORUMLARA EK KURAL

UYARI YAPILMAKSIZIN

 • Siyaset yapanın, siyasi mesaj yazanın siteye yorum yazması engellenir
 • Hakaret içerikli mesaj yazanın siteye yorum yazması engellenir
 • Doğrudan bir başka yorum yazanı hedef alan, hakaret eden mesajlar silinir yorum yazarı siteden yasaklanır
 • Sitedeki içeriklerle ilgisi olmayan yani bakım parası, 2022 maaşı, engelliler gibi konular dışı mesajlar silinir, yorum yazan siteden yasaklanır
 • site yöneticileri dikkat çekmek için mesajın tamamını büyük harfle yazabilirler anca site yorumcuları internette mesajın tamamının büyük harfle yazılması bağırmak anlamına geldiği için mesajlarının tamamını büyük harfle yazamazlar.

Bu ek 2 kural ve Üst menüden bulunan yorum kurallarını siteye yorum yazan herkes kabul etmiş sayılır. Yorum yazmadan önce kuralları okuyun. Yorum yazanlar site yorum kurallarını kabul etmiş sayılır

148 yorumlar

 1. Osmaniye 15 i dediler ama hala yatmadı bilgisi olan var mi ?

 2. Bursa kaldı yarına

 3. Osmaniye haber olan varmi

 4. Bursadan haberi olan varmi arkadaslar

 5. Adıyaman hala yatmamış. Acaba kaçınca yatacağını hakkında bilgisi olan var mı?

 6. İzmir sosyal hizmetleri aradım yarın yatacak dedi

 7. antalya ne zaman yatar

 8. Duzce yattimi bilgisi olan

 9. Osmaniyeden bilgisi olan varmı hala yatmadı yaaa

 10. Manisa yatmıştır arkadaşlar bilginize

 11. Antalya yattı mı bilgisi olan varmı ATM uzak o nedenle yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler.

 12. MESAJ SİLİNDİ…
  Kötü sözler nedeniyle yorum yazmaktan yasaklandınız.

 13. Seda Özbican Senger

  Balıkesirden haberi olan varmı

 14. Nurettin Koruk

  İzmir ne zaman yatar bilen varmı

 15. Çiğlem Öztürk

  Bursa 15 de sosyal hizmetleri aradim

 16. Çiğdem Korkmaz

  Kayseri ne zaman yatacak bilgisi olan var mı

 17. Sakin Sakıp Engin

  Izmirrr

 18. Diyarbakır ne zaman yatacak dün yatması lazımdı

 19. Bursa yat artık yaaa

 20. Osmaniye yatırın artıkkkkkk

 21. Osmaniye’den hala ses yok bilgisi olan varmı ??

 22. Adana bakıcı maaşı yatmıştır hayırlı olsun internet bankaciligindan baktim☺

 23. Ayşe Boyraz Ağca

  Adana yattı

 24. Memolı Dortkose

  istan bul ceken varmı

 25. Gülsenmirac Akbaş

  13 nde yatmadiysa 15nde yatiyo izmir normalde .

 26. Emrah Özkaynak

  BALIKESİR ne zaman yatacak bilgisi olan var mı

 27. Tunahan Uludağ

  MESAJ SİLİNDİ….
  Haber sonu ve içinde önemli uyarılar var bunları okuyun mesaj yazmadan önce.

 28. Mugladan haberi olan var mi ? Acaba Rabbim herkesin yardımcısı olsun hastalarımıza acil şifalar versin.Amin

 29. Bu antalya neden yatmiyor daha

 30. Muğla yattı diyen arkadaş listede olmayan il nasl yatar baktım hesapta para yok bilmeden yorum yapmayın yelda ben

 31. Adanadan ne zaman yatar bilgisi olan varmi

 32. adananadan bilgisi olan varmı

 33. Arkadaşlar adana

 34. Antalyadan bilgisi olan varmı arkadaslar

 35. ÇÇaglayan DiLara Koç

  Istanbul yattı

 36. Izmiri bugün yok saydılar yaaa

 37. BİTLİS yattı bilginize

 38. Nurullah Ercan

  Diyarbakır yat artık

 39. Muğlada yattı ekleyebilirsiniz ben fethiyedenim..

 40. Bahar Bozdemir

  hadi be bursa bekliyoruz yatsın artık yaa

 41. Bahar Bozdemir

  bursa ne zaman yatar

 42. Osmaniyeden hâlâ ses yok osmaniye yat artık

 43. Ömer Ilkay Burhan

  Osmaniye nezaman yatar acaba

 44. Zeliha Erarslan

  Bursa ayın 15nde

 45. Hilal Hilal Erdinç

  İzmir normalde bu gece yatması lazım

 46. Erzurumdan bilgi var mı

 47. Bilgisi olan varmı izmir için 15.de yatmaz umarım

 48. Ibrahim Ayyıldız

  diyarbakır yatarmı acaba bilgisi olan varmı

 49. Isparta dan ses yok daha

 50. Trabzon yattı hayırlı olsun

 51. Yozgat bakım. Parası hangi gün. Yatacak. Acaba. Bilen. Varmi

 52. arkadaşlar ben şuan çektim parayı 1305 lira hayırlı olsun

 53. Haysiyet yoksunu terbiyesiz,

  ecenr sana küfür ederim ama beni de banlarlar diye etmiyoırum. Allah yardımcınız olsun ve size sabir versin sayın site yöneticileri

 54. izmir ne zaman yatacak

 55. İzmir büyük ihtimalle bu saatten sonra yatmaz

 56. AHLAKSIZSIN ecenr543, BAŞKA SANA NE DİYEBİLİRİM

 57. SİLİNDİ
  Başka sitelerden yalan yanlış bilgiler eklemeyin buraya

 58. bursa yattımı bilgisi olan varmı ?

 59. Yokmu BURSA DAN BAKAN BİRİ

 60. adanaaaaaaaaaaaaaaaaaa yat artikkkkk

 61. İzmir’den haberi olan varmı

 62. Diyarbakir danda bilgi gelmedi herhalde bekliyoruz inşallah tüm iler erken yatar

 63. İzmir yattimi

 64. Ibrahim Ayyıldız

  diyarbakır ne zaman yatar bilgisi olan varmı

 65. YAŞANILAN YOĞUNLUK NEDENİYLE UYARIMIZI DİKKATE ALAN TÜM OKURLARIMIZA VE HESABINA PARA YATTIĞINI YAZAN TÜM OKURLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ. ŞU AN İTİBARİYLE YOĞUNLUK AZALMIŞTIR. YORUMLARINIZA ESKİSİ GİBİ DEVAM EDEBİLİR BİRBİRİNİZLE BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.

  UYARIMIZ DİKKATE ALAN TÜM TAKİPÇİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ… BANLANAN TAKİPÇİLERİMİZSE YORUM YAZMADAN SİTEYİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDEBİLİRLER.

  • Fbli-Nevzat Toprak

   Deniz Hanım İyi Geceler Ben Dün Bursa Aile ve Sosoyal Politikalar İl Müdürlüğünü Aradım Ayın 15 de Yatırılacağını Söylediler Acaba Sizce Daha Erken Yatma Şansı Varmıdır ve Bursa Ne Zaman Acaba Bilgi Verirseniz Yardımcı Olursanız Saygılar İyi Geceler Dilerim Bu Arada Allah Yardımcınız Olsun Sizde Olmasanız Bu Kadar Kişi Nerden Bilebilirdi Hangi Şehir Ne Zaman Yatar Diye Saygılarımla

 66. 15 geçiyor yazabiliriz heralde şu bursadan bi haberi olan yazabilirse memnun oluruz arkadaşlar

 67. Ankara yatti arkadaşlar

 68. Ümit Kökoğlu

  Kastamonu yatmadımı

 69. antalya nerdesin

 70. Ütü Evi Özlem Özdemir

  KOCAELİ / GÖLCÜK yatmıştır.

 71. Berivan Bülent Görenti

  İzmir yattimi

 72. Ibrahim Uludag

  Usaktan haberi olan varmi

 73. ÖNEMLİ : LÜTFEN OKUYUN:
  saat 1’15 kadar yoğunluk nedeniyle sadece hesabınıza para yatarsa onu yazın arkadaşlar. sitede yogunluk yaşanıyor ve bu nedenle siteye girişte bazı okurlar sorun yaşıyor. Saat 00:15 ve 01:15 arasında yazılan mesajlar silinecek. site şu an çok yoğun karışıklık yaşanmasın… Sorularınıza ve kendi aranızda bilgi alışverişine 1:15 den sonra devam edin lütfen …
  YATAN İL BİLGİLER GELDİKÇE HABER GÜNCELLENİYOR. İLİNİZ DE YATARSA YORUMA YAZIN. ONUN DA DIŞINDA ISRARLA YAZANLARIN YORUM YAZMASI ENGELLENİYOR SİTE YORUMLARINDAN BANLANIYORLAR. SİTEYİ TAKİP ETMEYE YORUM YAZAMADAN DEVAM EDEBİLİRLER.

  Dikkat: yazılmamasını rica ettiğimiz halde ısrarla yatan il dışı yorum yazanların yorum yazması engellendi, yorumlardan banlandılar..

 74. bursa yatmadım.

 75. Aydın yatmıştır arkadaşlar hesaba baktım kesin bilgi güle güle harcanın

 76. Bursa niye yatmadi yaa

 77. Ömür Aycan Ipek

  Rize yattı

 78. Konya yattı

 79. UYARI:
  saat 1:15 ‘e kadar yoğunluk nedeniyle sadece hesabınıza para yatarsa onu yazın arkadaşlar. Yogunluk nedeniyle siteye girişte bazı okurlar sorun yaşıyor. Saat 00:15 ve 01:15 arasında yazılan mesajlar silinecek. site şu an çok yoğun karışıklık yaşanmasın… Sorularınıza ve kendi aranızda bilgi alışverişine 1’den sonra devam edin lütfen …

  ARKADAŞLAR HALA YAZIYORSUNUZ… YAZMAYIN LÜTFEN, ZATEN SİLİNECEK 1:15 ‘E KADAR YAZMAYIN SADECE İLİNİZDE YATARSA ONU YAZIN..

  YATAN İL BİLGİLER GELDİKÇE HABER GÜNCELLENİYOR. İLİNİZ DE YATARSA YORUMA YAZIN. ONUN DA DIŞINDA ISRARLA YAZAN YORUM YAZMASI ENGELLENİYOR

  Israrla 3-5 kez yazanların yorum yazması engellendi, yorumlardan banlandılar..

 80. Barış Savaş

  İzmirden haberi olan var mı

 81. Cüneyt Keskin

  Sivas merkez yattı

 82. Diyarbakır ile ilgili bir bilgisi olan var mı?

 83. ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN HASTALARİMİZA ACİL ŞİFALAR DİLERM

 84. İstanbul yatti

 85. Su an itibariyle Giresun merkez yattı

 86. Kemal Gülnisa Yalçın

  Evett istanbul yattı

 87. Tekirdağ çorlu yattı

 88. Vildan Sinan Kayacan

  İstanbul yattı 😊

 89. İstanbul evde bakım parası yattı mı

 90. İstanbul dan evde bakım parası yattı mı

 91. İstanbul yattı arkadaşlar

 92. Vildan Sinan Kayacan

  Şuan istanbulda bişey yok admin arkadaş bilgilemdirmen için tşk ederim

 93. UYARI:
  saat 1:15 e kadar yoğunluk nedeniyle sadece hesabınıza para yatarsa onu yazın arkadaşlar. Yogunluk nedeniyle siteye girişte bazı okurlar sorun yaşıyor. Saat 00:15 ve 01:15 arasında yazılan mesajlar silinecek. site şu an çok yoğun karışıklık yaşanmasın… Sorularınıza ve kendi aranızda bilgi alışverişine 1’den sonra devam edin lütfen …

  ARKADAŞLAR HALA YAZIYORSUNUZ… YAZMAYIN LÜTFEN, ZATEN SİLİNECEK 1′:15 E KADAR YAZMAYIN SADECE İLİNİZDE YATARSA ONU YAZIN..

  YATAN İL BİLGİLER GELDİKÇE HABER GÜNCELLENİYOR. İLİNİZ DE YATARSA YORUMA YAZIN. ONUN DA DIŞINDA ISRARLA YAZAN YORUM YAZMASI ENGELLENİYOR

  Israrla 3-5 kez yazan esat_dernek — BANLANDI…
  uyarıları dikkate almayan ve yazmaya devam eden Yusuf Bayrak – BANLANDI
  Yazılanları dikkate almayan delininbri — BANLANDI

 94. Ayhan Tütüncü

  Giresundan haberi olan varmi

 95. Ayşegül Çorumlu Altuntaş

  İstanbul dan haberi olan var mı arkadaşlar

 96. insallah kayseri de yatar bugun

 97. Bugun konya yatar ınsallah