14 HAZİRAN 2019 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

14 Haziran 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize geldiğinde  güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2019 Haziran ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Haziran 2019 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2019 Haziran ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Haziran ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

HAZİRAN 2019 2022 MAAŞLARI ÖDEME GÜNLERİ

Haziran 2019 2022 maaşları ödeme günlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz. 2022 maaşları soru ve yorumlarınızı ilgili haberlerden yapınız. Evde bakım maaşı başlığına 2022 maaşı yorumu yazmamanızı rica ederiz.

HAZİRAN 2019 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2019 Haziran ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Haziran 2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Ordu2- Bolu3- Osmaniye
4- İstanbul5- Adıyaman6- Tokat
7- Tekirdağ8- Kırklareli9- Aksaray
10- Amasya11- Zonguldak12- Van
13 Mersin14- Konya15- Denizli
16- Sivas17- Manisa18- Niğde
19- Eskişehir20- Kocaeli21- Ankara
22- Bilecik23- Şanlıurfa24- Sakarya
25- Karabük26- Şırnak27- Çanakkale
28-29-30-

2019 HANE BAŞI KİŞİSEL GELİR

1 Ocak- 31 Aralık 2019 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları için hanede kişi başına düşen aylık gelir sınırı, 1219,35 TL olmuştur. ( Tam miktarı 1219,34667 TL)

2019 ZAMLI BAKIM MAAŞI

1 Ocak – 30 Haziran 2019 döneminde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları 1305,97 TL olmuştur. Buna göre  Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz’da 1305,97 TL alınacak

HAZİRAN 2019 BAKIM PARALARI NE ZAMAN YATAR?

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

BAKIM MAAŞI HESABINIZA YATMIŞSA

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına il ve ilçe adını yazabilir ve sizinle aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz. Lütfen sadece kendi hesabınıza para yattığında maaşın yattığını belirtin, başka sitelerden duyduklarınızı yazmayın.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

 1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
 2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
 3.  Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

YORUM YAZMADAN ÖNCE MUTLAKA BU KISMI OKUYUNUZ.

 • Site yöneticilerine sorularınızı sormadan önce haberi okuyun, aradığınız sorunun cevabı haberde olabilir, Haber cevabı olan sorularınıza tekrar tekrar yanıt verilmeyecek.
 • Sorularınız ilgili haberin altına sorun. 2022 sorusunu Bakım maaşına ya da tam tersi bakım maaşı sorunuzu 2022 maaşına sormayın
 • Başka sitelerde yazan şu il yattı vb bilgileri lütfen bu siteye taşımayın. Yalan ve yanlış bilgilerin bu siteye taşınmaması için bu konuda çok dikkatli kontrol ediyoruz ve bunu yaptığınızda uyarı almaksızın yorum yazmaktan yasaklanırsınız ve tüm yorumlarınız silinir:
 • Sadece kendi hesabınıza para yatarsa il ve ilçe adınızı belirterek yorum yazın. Başka sitelerden ya da benzeri bir yerlerden “şu il” yatmış diye duyduklarınızı yazmayın.
 • Yorumlarının tamamını büyük harfle yazanlar yasaklanacaktır. Yorumlar için daha detaylı bilgi ve Kullanıcı sözleşmesini BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz.

BAYRAM ÖNCESİ MAAŞLAR YATAR MI? İKRAMİYE VAR MI?

Son günlerde bu soru sık sık soruluyor ve yorumlarda buna cevap vermemize rağmen gözden kaçtığı için devamlı yeniden soruluyor. O nedenle haber içerisinde bu soruya da yanıt verelim.Bayram öncesi bakım yardımlarının yatacağına dair bir açıklama yapılmadı. Olur da resmi bir açıklama yapılırsa bunu hem haber içerisinde hem de ayrıca duyuracağız.  Bayram ikramiyesi engellilere verilmiyor. Bununla ilgili söylenen ve yazılanlar şimdilik dedikodudan öteye gitmedi. 

İLGİLİ HABERLER

 • antalya yatı hapresnız olsun

 • Antalya yattimi

 • Bursadan ses yokmu

 • http://evdebakimparasi.com

  DUYURU: Herkes bir diğerini çok anlamsızça suçlamaya başladı, Bir süre yorumları kapatıyoruz. Tüm yorumcularımız da sakinleşsinler, Burada hiç kimse geç yatmasında suçlu değil.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/210006299731530/

  ısparta yattımı

  • Henüz yok

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

  bu siteye kindini yuksek zakada sanann yada bu maas ihtiyaci olupta siteye giripte ihtiyaci yokmus gibi davranan yada birseyi bilmeden bilinclice yazan ve onu tastikliyen arkadaslara ve burda insanlari asalamaya kakan arkadaslar lutfen birsey yazmayin burda kimse rahatligindan girmiyor siteye admin nede seslenim ablacim bir zahmet uyar valla sperr olur bi dilenci olmadik yarinda sinyalci dicekler

  • http://evdebakimparasi.com

   Hacı bey bu tarz mesajları görmezden gelin, doğrudan küfür olmayan mesajları silemem, ifade özgürlüğüne aykırı olur. Bizim de hoşumuza gitmeyen mesajlar oluyor ama küfür değilse silemeyiz.

   Dilenci diye yorum yapan yorumcunun kendisi de bu yardımı alıyor.Yardımı alanlar için bu sıfatı uygun görüyorsa kendisi de yardım aldığı için bu sıfata girmiş oluyor.

   En doğrusu görmezden gelini bu tarz mesajları, art niyetli kötü kişilerin mesajları kendilerini bağlar.

 • Isparta ne zaman yatacak kesin bilgisi olan varmi arkadaslar

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/775055666023873/

  kesin bilgisi olan varmim bursa icin

  • Cumartesı

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/775055666023873/

    Tsk ederim funda

   • Cumartesi yani bu gece herhalde yatacak

    • Evet aradım öyle dediler gece 12 den sonra ayın 15ı olcak ya

     • Tşk ederim

 • Eşim maaşının yatmadigini söyleyince inceledim bu siteyi insanlar ne kadar boş yorumlar yapıyorlar. Hele şu yorum yapan erkekler. Calissaniza burdan dilenci gibi para bekleyinceye kadar. Yatar işte ama bugün ama yarın bayanlara lafım yok

  • Bak kendin diyon siteyi inceliyon yatmayinca zaten biz calisiyoz bu devletin bize verdigi hak kadin erkek ayrimciligimi var

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

   dilenci gibi goruyorsan maas alma blader bu maas la coruna cocuguna bakan insanlar var neden bos beles konustun onuda anlamadim sicakta cekilmiyon git uyu kardas bence

  • https://twitter.com/RasimKalkan1

   Bazı insanlar neden boş yorum yaomayı seviyorlar anlamıyorum. çalışacak bir durumum olsa , bana uygun iş olsa neden çalışmayayım her gün eve tıkılıp kalmak benim hoşuma mı gidiyor.

  • https://twitter.com/dlkbakir79

   Yazık ve de ayıp, size daha çok yakışır dilenci sıfatı.

 • Afyon net bilgisi olan bugun yatar mi

 • Antalya yarın öğlen hesaplarda olacakmış şimdi aradım bugun de atlatalalim allahin izniyle

  • https://twitter.com/alptekinozan__

   10 gündür ayın 15 Haziran diyoruz ama gel görki inanan yok yok efendim 17 Haziran. Yol efendim 20 Haziran sonrası boş boş yorum yapıyorlar ha birde bir tanesi vardı gece 9 :45 diyordu ah ah

   • bey efendı sabah 9 45 4 yıl dır alıyorum sana yalan borcum yok ok saygıları

   • ben her ayın 12 hesap oluyoru para gecen ayı ayın 10 da aldım ben hıc ayın 15 almadım ok 4 yıldır her ayın 12 ok

   • Bahriye li beyfendi iki gün önce aradığımda bana da 20 kadar dediler sabretmekten başka bişey yapamayız mecburuz kardeşim hiç vermeseler napcaz önce şükretmek lazım diye düşünüyorum zor bir bayram gecirdik millet gergin laf dedikodusu kalp kırmaya gerek yok

 • balıkesir ne zaman yatacak bilgisi olan varmı

 • Bütün bu kavgalar her bütün illerin aynı gün yatmamasindan kaynaklanıyor çok üzücü yazık ne hale geldik 😔

  • https://twitter.com/RasimKalkan1

   Bütün iller aynı anda yatamaz Kardeş bende kaç kez yazdım ama dinleyen kim. para da para. aşağıda Mustafa Aksu çok güzel anlatmış. Yardım parası bu her ay hak sahibi olup olmadığımızın kontrolü yapıyor bazen bu işlem uzuyor. gecikme bundan dolayı.

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

    ne alaka raporu suresiz olanlarla heryil rapor yenileyenler zaten ayni deyil soresiz olan heryil rapormu yeniliyo blader bilinc li olalim zaten senin maas kesilse e devlet te gorunmez nediyor edevlet te odendi deniliyor mustafa aksu nun da birsey bildiyi yok yada ona diyenin bildiyi yok ben raporu suresiz almisim sen heryil yenilemile almissin birkere bunu ayirt edelim heryil ayirt edenlerin gunu geldimi zaten kesiliyor burda ki sikinti banka parayi birakmiyor yada ordan gec gidiyor e devlet parayi aldina dayir bilgi veriyor zaten oden di deniliyor yani devlet ben yatirdim diyor 11 de ben almamlazim yok neden yok para banka da calisiyor 3 5 gun sonra hesaba yatiyor

   • Ozaman bu 25 ilin memurları hizli desene

 • Adana ne zaman yatar

 • Arkadaşlar bilginize;maaşların belli birgünde yatmamasının nedeni şudur.Her ayın birinde dosyalar inceleniyor,.yeni hak sahipleri ve iptal dosyaları belirlenip ona göre her ilin tutarları bakanlık bütçesine bildirilip anında ödenek gelir ve hesaplara yatırılır.Her ildeki hak sahipleri sayısı farklıdır.Örneğin İzmir Konak ilçesinde hak sahibi bu ay itibariyle 3569 kişi ve inceleniyor.Geçen ay sosyolog Fatih bey gelip kontrol edip yeni belge istedi,güzel bir sohbetimiz oldu ,bu gecikmelerin nedenini açıkladı.Türkiye genelinde hak sahipleri sayısı 515749.İnanın Kurumdaki görevliler dikkatli ve çok güzel çalışıyorlar.Yorumlarınızdaki kırıcı ve yadırgayıcı uslüplarınızdan vazgeçin.Heyet raporları,gelir belgeleri ve ikametgah adresleriniizi belirli sürelerde kuruma ulaştırın.2012 yılından beri bu haktan yararlanıyorum.Rahmetli annem ve şuan babam üzerinden alıyorum.Raporları süresiz olduğu halde her sene ocak ayında belgeleri kuruma sunuyorum ilgi ve teşekkür alıyorum.İl sağlık müdürlüğünden kısa aralıklarla gelip ya da telefonla iletişime geçip tıpbi cihaz yada bir ihtiyaç durumumu sorarlar.Mümkün olduğu sürece Kuruma gidip bilgi alın.Saygılar.

  • https://twitter.com/RasimKalkan1

   Açıklama için teşekkürler, biz bunu biliyor ve anlıyoruz. Adminde bir çok kez açıklama yaptı ama bazıları anlamıyor hatta edepsiz yorumlar yazıyorlar.

  • mustafa bey anlatımanız mantıklı dogru ama birde şöyle düşünelim siz her ayın birinde diyorsunuz bu her ay oluyor demekki öyleyse neden bu ay böyle oldu ve sosyal yardımlaşmadaki arkadaşları arıyoruz bize verilen bilgi şu yarın birbakın hesabınıza yarın olmazsa pazartesi kesin sanki dalga geçer gibi ben saygılar sunarım iyi günler

 • Antalya yatmadı şu saatte.Daha önce ayın 11.de yatıyordu.Ne zaman yatacak bilgisi olan var mı arkadaşlar?

 • https://instagram.com/sanaykaan

  —- SİLİMDİ—–

  Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

  • http://evdebakimparasi.com

   Hangi yorumunu silmişim, asıl sen iftira ediyorsun. asıl ayıp olan bu değil mi?

  • https://instagram.com/sanaykaan

   —- SİLİMDİ—–

   Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

   • http://evdebakimparasi.com

    Şindi onu boşverin, bize iftira attınız. Hangi yorumunuz silindi. Buna cevap verin. İftiradan yasaklanacaksınız zaten.

    • https://instagram.com/sanaykaan

     —- SİLİMDİ—–

     Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

     • http://evdebakimparasi.com

      Ne tür bir yaratık oldupun ortaya çıktı. mesajı silmiyorum. Çünkü hakkında suç duyurusu için kalması gerekiyor.

     • https://twitter.com/RasimKalkan1

      Sayın admin böyle insanlar ı bu sitede kalmamalı. huzuru bozuyorlar siteden kovun gitsin

     • http://evdebakimparasi.com

      sayın Rasim aynı şeyi sizde yapıyorsunuz. Kaan Sanay mesaj kalıyor çünkü hesap verecek. iyi niyetinizden şüphe etmiyorum ama bu yaratıkla aynı konuma düşüyorsunuz. Mesajınızı düzenledim

     • https://twitter.com/RasimKalkan1

      Teşekkür ederim, bir daha dikkatli olurum

     • https://twitter.com/dlkbakir79

      sanaykaan nasıl alçak bir yaratıksın sen. onursuz namussuz hayvandan daha aşağısın.

     • https://twitter.com/yidizcelik

      Pisliksin sanaykaan şerefsiz.

     • https://twitter.com/ahmetgursu25

      karakterini koymuşsun ortaya adam diye geziyorsundur sen şimdi.

     • https://twitter.com/ahmetgursu25

      Utanmaz birde Türk simgesini profil yapmış kendine ahlaksız edepsiz

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/528189877575292/

  Aydın yattımı

  • https://twitter.com/cansuca12091642

   Yatma yatmadı bekle bekle ağaç olduk inanın ki

   • Bugün zor gibi

    • https://twitter.com/cansuca12091642

     Bakıcaz 15 i dediler ama inşallah bu gün yatsın

     • İnşallah

 • Plaka ya göre olsaydı adana çoktan yatmıştı ama neye gore sıralıyorlar bilen yok

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

   adana 22 sin de yatacakmis kardas ben sordum orendim dun 22 once yatmaz o dediyin zaten olmaz

   • 22 Değil Milleti 22 Si diye Kandırma Ya Yarın Yada Pazartesi

    • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

     neden kandirim o nu anlamadim

     • Size Diyorum Calisanimiz Var Orda Sizi başından Sağmak İçin öyle Demişler Yarın Yada Pazartesi Diyorum size

     • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

      yok kardesim ne bastan savmasi cocukmuyuk biz

 • Aydın’dan haber yok

 • karabuk yatti

 • samsundan haberi olan var mı? dünaradım bugun yatacak dediler yatmadı .arayan va rmı başka?

  • Bende bekliyom yatmadı samsun

  • Şimdi aradım öğlenden sonraya olmazsa pazartesiye kalır dediler

 • Millet parasını aldı bitirdi biz daha yatmasını bekliyoruz ne zaman yatar stresiyle günde kac kez girip bakıyoruz adalet mi bu 😔😔

 • Bu nasil bii seydir boyle nezeman yatcak kimsenin bilgisi yok milleti zorda birakiyorlar yazik be

 • Adana İçin Sordum Yarın Yatabilir Dediler Yarın Yatmassa Pazartesi Kesin Yatacakmiss

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

   kardas 22 sinde yatacak ben mudere ciktim sordum 22 once yatma ihtimali yok dediler

   • Benim Dayım Muhasebeci Orda Onunla Konuştum Usta Ne 22 Si

    • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

     mudure ciktim ben kardas 22 once yatmaz hic bi sekilde dediler

 • Hatay ne zaman yatacak bilgisi olan varmı ben aradım salı günü yatacakmış

  • https://instagram.com/esmin1234

   valla bende sordum sosyal hizmetlere bakanlık pazartesi gunu demiş yatırılsın

 • Antalya için biraz önce aradım pazartesi yatacakmış boşuna beklemeyin

 • Suriyeli olsak aynı gün dakikasında yatardı…

  • 😀 haha

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/2117166091656818/

   Nankörsünüz ve iftieacısınız vede fesatsınız

   • https://instagram.com/esmin1234

    neden hakaret edıyorsun ismail.cetıne yalanmı söyluyor surıyelıler ay 31 dedımı paralarını alıyor burda kımseye hakaret etmeye hakkın yok yanliş bırsey soylerse ınsanlar zaten yönetici görüp engellıyor

    • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/2117166091656818/

     Bu devlet neyinizi eksik etti hemen kahve ağzıyla oradan buradan duyduklarınızla komşu ile dedikodu konuşmasını gerçekmiş gibi buraya yazıyorsunuz tekrar söylüyorum nankörsünüz

   • https://instagram.com/sanaykaan

    —- SİLİMDİ—–

    Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

 • Usaktan bilgisi olan var mı

 • Bu Antalyaya ne oldi yaaa

 • Samsun yat bekliyorum

 • Pazartesi bursa

  • Samsun ne zaman yatcakmis

 • Arkadaşlar neden herkes burda tartışıyor herkes arasın kendi ilindeki ziraat bankası il müdürlüğünü hak aramayana kimse birşey vermez lütfen arayalım haklarımızı gerekirse bir bütün olalım banada pazartesi demişlerdi ama ben aldım bu gün paramı

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

   6 dk once pazartesi demissin simdide aldim diyon kardas kimi kime sikayet edecen anlamadim ben

  • Neresi sizin

 • https://instagram.com/yagmurrr9428

  Giresundan bilgisi olan var mı

  • https://twitter.com/gokhansen78

   yeni baktım hesaba yatmamış Giresun

   • https://instagram.com/yagmurrr9428

    Teşekkurler

 • Zor durumdayim

 • Merhaba bursa haber varmi arkadaslar

 • Uşak’tan çeken var mı ?

  • Dun baktımım ben yatmamıs bugun bakmadımım

 • kırşehir iki aydır erken yatıyordu nazar değdi galiba

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

   kemgozlere geldiniz sanirim

  • Sormayın yaa ne zaman yatacak bir bilginiz var mi?

  • Aynen

 • antalya 12 sindeydi sözde e devlet 12 yazıyo ama hala yatmadı

  • https://twitter.com/incilanisa

   Aynen bende şimdi baktım hesapta para yok salı ve perşembe günü konuştum ben 15 ile 20 arası dediler birde 12 yazıyorsa 12 ve 30 arası diye açıklama yaptılar 🤷‍♀️🤦‍♀️

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

  Hadi çanakkale bekliyoz bugun nolur yat

 • Kırşehir ne zaman yatar bilgisi olan var mı

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

  adana yi anladim 22 sinde yatacak tamm da diyer illerde yok yatan sanirim cumaya gitti ziraat bankasi mudurleri

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

   🤣

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

   Bunlar cumaya gitse nolacak ihtiyac sahiplerinin parasini calistiriyolar bunlar cumaya degil haciya gitse nafile

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

    ben adana icin hocaya rica ettim fetfa ver hocam su paralari faize koymasinlar de yoksa cehennemde yanacaksiniz de dedim

    • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

     Keske bizim hocayada soleseydin bizimkiler doymaknbilmiyo

 • balıkesir bilgisi olan varmı

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/YXNpZADpBWEVoLURLeVZAxTWtqU0xKYnNDMFktazlBVjRGZAEpEc0QxSVlkRC1vcjV3S0lyTS1BTEh3THVrTUpwNGxFaENMM0d3RUo3ZA2lxQVN0T1FQZAE1vS2poY2tRc2syeDIyMXlHV2Rhcmk1SHl3/

  Aydın hala yok😞😒

  • https://twitter.com/cansuca12091642

   Gidip baktınız mı bankaya

   • Aynen yok

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/YXNpZADpBWEVoLURLeVZAxTWtqU0xKYnNDMFktazlBVjRGZAEpEc0QxSVlkRC1vcjV3S0lyTS1BTEh3THVrTUpwNGxFaENMM0d3RUo3ZA2lxQVN0T1FQZAE1vS2poY2tRc2syeDIyMXlHV2Rhcmk1SHl3/

    Her ay 13 te yatardı zaten son alacağım maaş zor durumdayım offf

  • Aynen

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/775055666023873/

  bursa dan haberi olan arkadas lar varmim

 • Samsun nerde kaldın

 • https://instagram.com/yucel_ongun

  Isparta bilgisi olan varmi

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

  adana 22 sinde yatacak arkadaslar bosa sormuyalim ben mudure ciktim sordum dun 22 sinde yatirilacak dediler

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Şimdi aradım sosyal hizmetleri hatay pazartesi günü yatacak mış

 • https://twitter.com/Onur45173266

  arkadaşlar bu malatyadan haberi olan var mı ?

  • Bilmiyoruz bekliyoruz bizde

 • Veya ne zaman yaticak bilgisi olan var mi

 • Karabük neden yatmiyor ?

 • Antalyaaaaaaaa hadi artikk yatt

 • adana sosyal yardımlaşmayı aradım yarın dedi yarın olmazsa pazartesi dedi arkadaşlar

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

   22 ikisi kardesim ben aradim aramakla yetinmedim gittim 22 dedi mudur

   • arkadaşım bende aradım banada yarın dedi yarın olmazsa pazartesi dedi

 • hataydan bilgisi olan varmı arkadaşlar

  • Hatay salı günü

 • Usak ne zaman yatcek bilgisi olan var mı

 • izmir haydiii

 • Afyon yattimi bilgisi olab

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/240164993220109/

   Beklemekteyiz

   • Bugun yatma durumu varmi

 • Adana

 • https://twitter.com/cansuca12091642

  Aydınlı arkadaşlar paranız yattı mı?

  • Hayır

 • Samsun bilgisi olan varmı arkadaşlar .

 • Hatay

  • https://instagram.com/hu.seyin6731

   Yattımı

 • Hadi adana

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

  adana 22 sinde yatacak ben gittim sordum sosyolhizmetlere dun 22 sinde yatacakmis

 • Haydi Adana haydi Adana haydi
  Tam zamanı tam zamanı şimdi

 • Adana ne zaman yatar

 • Adana ne zaman yatar arkadaşlar bilgisi olan varmi

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/10156541909449589/

  İzmir için aradım az önce daha önce de söylediğim gibi ayın 20 sinde yatacak dediler

  • E devlette 17 si yazıyor

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/10156541909449589/

    Evet öyle yazıyor ama kurum 29 de yatacak dedi kesin mi dedim evet dedi

    • Onlar başından salmak için öyle diyorlar

 • —— SİLİNDİ——
  Editör:
  Bu mesaj silindi ve yorumcunun e-posta adresinin genel ahlaka uygun olmaması nedeniyle yorum yazmaktan yasaklandı.

  • http://evdebakimparasi.com

   mail adresiniz nedeniyle yorumlardan yasaklandınız. Edep, haya ve Ahlak her şeyden önce gelmeli. Eğer edepli ve ahlaklı bir insan değilseniz, insan da değilsinizdir. Bu mail adresiyle bu sitede barınamazsınız. Size önerimiz hayatta ahlak, edep ve hayanız olsun

 • https://youtu.be/TUaHKMo2Vk8

  Edirne mezaman yatcak bilen varmiii acabaa

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1688278327907383/

  uyuyalim sabah ola hayrola

 • Hatay

 • arkadaşlar sanki repo yapıyor lar öde işte ne var bunda

 • seçimler bitti devletin halkla işi bitti

 • Gündüz yatma ihtimali varmı

  • Var

  • Yarın gecede yaptırabilirler

 • Allah yardım etsin bizlere
  Bu bankalar ihtiyaç sahibi olsunlar da bizler gibi nöbet tuttursun Yaradan
  İnsanın sıkıntıları
  İhtiyaçlarını düşünmezler mi
  Tok ne anlar açın derdinden
  Saat 02.26
  Oldu ehh onlarida Darda
  Koyar Yaradan
  Ama unutmasinlar
  Onlarda bir gün engelli
  Olabilirler
  Ne oldum değil
  Ne olacağım demeli

 • bursa yatmıcak herhalde arkadaşlar

  • Ses yok maalesef

 • Samsunda yatmadı bu gece

 • Izmir i bekleyenler boşuna beklemesin 17 haziran diyor e devlet

  • Banada 19.20 arası dedi

 • Bursa bakabilen varmı

  • yıldırım yok hala

   • İnşaa yatar bekliyoruz

 • Adana yat artik

 • Genelde 13ü yatıyodu hatta birkaç ay evel 12sinde yatmıştı. Bu ay neden böyle yaptılar bilemiyorum açıkçası…

  • Bu arada bende Bursa Yıldırım…

   • Hangi mahallesi

    • Mesken

     • Bende Erikli mah

 • Ne zaman yatacak bilen yokmu bursa Yıldırım

  • Abdullah bende yıldırım dan bekliyoruz bende

 • Giresun

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1880616185324383/

  Abi ne soyleyebilirizki devlet yatiriyor tamam ziraat bankasida devletin bankasida bu kadar para calistirmak nedir ya hicmi allah korkusu yok bunlarda

  • Aynen kardeşim bu ne yaaa

 • Antalya yat artik

  • antalya ayın 17 dedı bugun

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

  Bu ay bize tam bayram yaptirdilar haa artik ne solicemi bilemiyorum cok öfkeliyim

 • balıkesir bilgisi olan varmı

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

  Noldu bu canakkaleye yaa hala yatmadi bu aksamda yatmicak heralde

 • Adana ne zaman yatar

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Hatay yat be artık

 • Bursa yatmaz artık iyi gecelet

 • Arkadaşlar parayı çeken yazsın nekadar ikramiye filan varmı

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

   Sen maasini alda ikramiyeyi bosver

 • Bunların tatil basına vurdu yapilırmı bu bize yaziklar olsun

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/553127255069148/

  Yarin gece yatar herhalde e devlete 15 haziran yaziyor hafta sonu yarıyor mu acaba

  • E devlette geçen ayda 15 yazıyordu 11 de yattı

 • Afyon olmadi bu gece

 • Bursa bu gecede yok galiba

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/793137387544987/

   Aynen öyle görünüyor ayip ya bir tuşla halledebilecekleri iş neyse hayirlisi diyelim

 • https://instagram.com/sanaykaan

  —- SİLİMDİ—–

  Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

  • https://twitter.com/mirako17856777

   1 40 da yattı hep maaşım bekliyorum yatmazsa yazıklar olsun sorumlularina

   • Maalesef pazartesiye kadar umudumu kestim 17.20 arası dedi sosyal hizmetler yazıklar olsun bilerek yapıyorlar

    • https://twitter.com/mirako17856777

     izmir için mi söyledi yatacak diye

 • farklı bir sitede bursa yattı diyor ama icraat yok

  • En doğru site burası inanmayın onlara

   • eğer yatmaya başlarsa önce ilçeler yatıyor merkez ilçelerden 15 dk sonra hesaba geçiyor

    • Zannedersem yatmıcak bu gece

     • öyle gözüküyor ama 1.30 a kadar yattı yattı

     • bekleyelim bakalaım nolacak

     • ben bakıyorum ama şu ana kadar yok

     • İlçe osmangazi inşallah yatar

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/528189877575292/

  Aydın yattımı

 • samsunum hadi be hadi

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1880616185324383/

   Yatsa yatardi simdiye kadar

   • yatacak hissediyorum bekle gör

    • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1880616185324383/

     Agzin bal yesin abim insallah

     • ayın 12 sinde yattı samsun zıraat bankası tutuyor paraları

     • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1880616185324383/

      Zaten samsun ziraat bankasini bir doyurabilsek paraya hic bunlmicaz da allaha havale ediyorum ya ne diyim

 • Vur vur inlesin bankalar bizleri uzmesin
  Yatırım paralarimizi haydi Bursa sagdan gelll

  • ben olsam şu ezgi nin performansına çift maaş yatırırdım

   • https://instagram.com/sanaykaan

    —- SİLİMDİ—–

    Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

    • Sabır sabır yatıcak paralar Allah büyüktür

   • Ya off yarasa bu parada

 • https://instagram.com/asiye6432019

  Hadi bursa kopta gell

 • Bursa yeşil Bursam hadi
  Bak gel naz etme hadida

 • Böyle giderse kimse uyumayacak,yürübe adanaaa😂

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/10156541909449589/

  İzmir 20 si diyorum kızıyorlar 20 de İzmir

 • İzmiirrrrrrrrrrr

 • Hadi bursa

 • Bugunde zor gibi baksana yatmadi lazim di galiba

  • Yatmaz

   • https://instagram.com/yilmaz_yilmaz_03

    Bukadar gecikmezdi neden boyle oluyo bilmiyom

    • Yatmicak is yok bizim sgk da

 • Giresun ne oldu

 • https://instagram.com/sanaykaan

  —- SİLİMDİ—–

  Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

 • Artik gelsene
  Bursa off Bursa off

  • Gelicekte banka bırakmıyor

   • Bankayı mi soydular da bize deniyorlar ki

    • Geçengün postanede para yoktu bankadada yok her halde

 • İzmir’e ses yok

 • bursa 1 .30 kadar yattı yattı yoksa yatmaz bugün

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Çok özür dilerim hatayım yaza yım dedim yanlış oldu

 • Malesef bekliyoruz

  • İnşallah yatar

   • yatar kesin bu gece

  • yatar kesin bu gece

 • Afyon haber yok mu

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/240164993220109/

   inş yatar

  • https://instagram.com/yilmaz_yilmaz_03

   Henuz yatmadi bekliyoruz

 • Aydın yat artik

 • Samsun dedim ya

  • Samsun yattımı

 • balıkesir ne zaman yatacak bilgisi olan varmı

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Hadi be hayatım yat be

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/793137387544987/

   Hayatım😂 hangi il

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/717463791711270/

  Diyarbakir dan da ses yok hesabına bakan varmi aceba

 • Cumartesi maaş yatarmi e devlet te ayin 15 yaziyor

  • Yatıyor

 • adanaaaaaa

 • Sakarya yattı

 • İnşallah aydın bu gece yatar normalde her ay şaşmaz 13 de yatardi

 • Afjet afyon yatmadi mi daha

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/793137387544987/

  Bursa hesaba bakan vami gerci yatarsa 1 gibi yatat

  • Yeni baktım yok

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/583849658636312/

  Gündüz baya bir il yattığı için bilmiyorum da şuan yatan il olucak mı inşallah geriye kalan iller bu gece yatar pek umutlu da değilim ama

 • Normalde yatması gerekiyor izmir

 • https://instagram.com/sanaykaan

  —- SİLİMDİ—–

  Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

 • Bursa çık gel hadi bekliyoz

 • Giresun hadi be yat artık

  • Giresun nerde kaldı kardesim ya herzaman yatardı

   • Valla bende bişey anlamadım kardeşim ya hiç böylede olmuyordu

 • Adana

 • https://instagram.com/yilmaz_yilmaz_03

  Afyon bekliyoruz

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Haydi hatay yat be artık

 • Bursa hadi beklemedeyiz

 • E devlette ek ödeme 623 TL yazıyor daha yatmadı böyle durumla karşılaşan varsa açıklama yapabilirim teşekkürler

  • Merak ettim cevabı açıklama yaparmisiniz

 • Adana adana

 • Bursa uyma sen
  Kimseye bı ses ver paralar yatırımı

 • Samsun yattımı bilgisi olan varmı

 • Adana kop gel

 • Sabah Adana yatmış olur gidin rahat rahat uyuyun 😂

 • https://instagram.com/sanaykaan

  —- SİLİMDİ—–

  Yorumcu küfür nedeniyle yasaklandı, log kayıtları , ip adresi ve ve küfürlerinin ekran kaydı alındı.

  • https://twitter.com/mirako17856777

   banada öyle geliyo 🙏

   • Inşallah bu gece yaysın artik

  • Inşallah

 • 1,30 tan sonra hayırlısiyla gelsin Bursa

 • Giresun hadi nerde kaldin

 • Bursa yatar bu gece

 • Ya Allah kalan şehirlerimizde yatsın bu gece amin

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/407135943046799/

  Hadi çanakkale bekliyoruz

 • izmirrr haydiii

 • https://twitter.com/mirako17856777

  hadi güzel izmirim yat 1 40 da

 • İzmirrrrrr hadi ☺️

 • Giresundan haber varmi

 • Hadi izmir hadi kizım ayrılda gel😆

  • https://twitter.com/mirako17856777

   inşallah allahım yatsın artik

   • İnsallh cnm insallh uyumak yok😣

    • o zaman sen nobet te kal biz yatalim yatarsa haber verirsin

     • 😂😂😂😂

 • https://instagram.com/hu.seyin6731

  Haydi be hatay yat be

 • Adana bileğisin olan var mı

 • Uşak ne zaman yaticak

 • izmir haydi

 • https://instagram.com/asiye6432019

  Hadi bursa

 • adana hadi adana

 • Antalyaaaaaaa yatt artikkkkk

  • İnşallah yatır yarina

   • Insallahhh umudumuz hep yarinlar

    • İnsanları öyle rezil ettiler ki bu ay herşeye para dağıtırlar muhtaç olanlara zor bela verirler bayram arkası bide