Başlangıç / Güncel / 10 Ağustos 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

10 Ağustos 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

10 Ağustos 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi edindikçe güncellenecek haberlerimiz ile evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2018 Ağustos ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasında tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Ağustos 2018 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2018 Ağustos ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Ağustos ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilirsiniz.

AĞUSTOS 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2018 Ağustos ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Ağustos 2018 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Tokat 2- Hatay 3- Giresun
4- Antalya 5- Aksaray 6- Çanakkale
7- Adıyaman 8- 9-
10- 11- 12-
13- 14- 15-
16- 17- 18-
19- 20- 21-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22- ————– 23- ————— 24- —————
25- 26- 27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-
37- 38- 39-
40- 41- 42-
43- 44- 45-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

46- ————— 47- —————- 48- ————–
49- 50- 51-
52- 53- 54-
55- 56- 57-
58- 59- 60-
61- 62- 63-
64- 65- 66-

Ağustos 2018 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlar Kullanıcı Sözleşmesi

YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.evdebakimparasi.com

95 yorumlar

 1. yozgat bakım parası hangı gun yatacak bilen varmı

 2. Memlekette para kalmadi abd soydu

 3. İzmir ses ver 😊😊

 4. Bayram geldi daha para yok insanların ıhdıyacı var diyen düşünen yok ya

 5. ne kadar çektiniz sorması ayıpta bayram ikramiyesi varmi

 6. Kayseri ne zaman yatacak sosyal hizmetlerle görüşen var mı acaba ?

 7. Osmaniye’ye selam olsun

 8. Osmaniye ne zaman yatacak bilgisi olan varmı

 9. Osmaniye ne zaman yatacak

 10. Osmaniye ne zaman yatacak

 11. Arkadaslar artik sizi takip edemiyecem bazi nedenlerden dolayi birine yanlis bi kelime veya uzduysem cok cok ozurdilerim allah yarve yardimciniz olsun allaha emanet olun

 12. Adiyaman yatmisdir hayirli olsun

 13. Tekirdag ne zaman yatıcak bilgisi olan?

 14. Bursa aile ve sosyal il müdürlüğünü aradım saat 4.30 da ayın 15 i dediler

 15. Adıyaman yatmis arkadaslar gule gule harcayin

 16. Adana yok mu birkerede yanilt beni bee

 17. Çanakkale merkezde yattı para 1179 TL

 18. adıyaman ne zmn yatar bilgisi olan varmı

 19. Arkadaşlar benim e devlette “sosyal yardım bilgisi bulunamamıştır” yazıyor, sizdede öyle yazan varmı yardımcı olurmusunuz

 20. Çanakkale yatarsa hortlatın

 21. Adıyaman saat kacta yaticak ogleden sonra yatar dediler

 22. Merhabalar her ay aynı konuşmalardan bikmadinizmi her ayın kaçında yattığı zaten belli bu neyin telaşı

 23. adıyaman 12 e kadar yatmaz

 24. Samsundan bilgisi olan varmı

 25. Samsundan haberi olan varmı

 26. Varmı kıredi çeken engelli maaşıyla arkadaşlar

 27. idatı sizlere veren bir bankacılık ürünüdür.Engellilere Kredi Başvurusu Açıldı!

  Bankalar yeni mevzuata ve torba yasa ile beraber engelli (özürlü) maaşı alanlara düşük limitli ihtiyaç kredisi başvurusu yapanlara hızlıca onay verilebileceği bilgisi geldi. Kredi üst limiti 15000 TL olmakla beraber üst vade süresi de 48 aya çıkarıldı. En uygun 15 bin TL ihtiyaç kredisi hakkında hangi bankanın daha avantajlı olduğunu bulmak artık zor olmasa gerek. Bu nedenle size en uygun kredi hangisi geliyorsa hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

  Engelliye kredi hakkında gelen bu sevindirici haber sayesinde yüz binlerce engelli bayram öncesinde ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilir. Uygun bayram kredisi kampanyaları ile ihtiyaçlarınızı hızlıca giderebilirsiniz. Bunun yanında özürlüye kredi, evde bakım parası alanlara kredi başvurusunda bile bulunmak mümkün. 2018 bayram kredisi kampanyalarında hangi bankaların uygun olduğuna bakarsak;

 28. E devlete bakma sen hatice hanım 1179 tl yatıcam para

 29. E devlette neden iki maaş birden yazıyor

 30. E devlette neden iki maaş birden yazıyor

 31. E devlette iki maaş birden gözüküyor

 32. Bu nedir anlayamadım ben Admin bilgin varmı bu konuda

 33. Samsundan bi haber varmı arkadaşlar

 34. Kırklareli den bilgisi olan varmı arkadaşlar

 35. Giresun yatmıs.1179 lira.hayırlı olsun.

 36. Kardes biz tek maasada raziyiz yatsin diyen bekliyoruz sen hala 2 maas diyosun 😂

 37. Arkadaşlar devlete 2maaş birden gözöküyor 2 dininde tarihi 02/08 yaziyor sosyal hizmetlerden soran varmı aceba

 38. Bursayı takip eden arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim

 39. Pek hızlı gözlerim yaşardı ya

 40. yozgat bakım parası hangi gun yatacak bılen varmı acaba

 41. Giresundan bilgisi olan varmi arkadaslar..

 42. Samsun yatmayacak galiba