Temmuz 2016 İstanbul Evde Bakım Maaşları Yattı mı?

Temmuz 2016 İstanbul evde bakım maaşları yattı mı? Sözü çok uzatmadan hemen ekleyelim, İstanbul ilimizde evde bakım maaşlarının Bugün 13 Temmuz itibariyle saat 13 itibariyle yatmaya başladıgı bilgisi okurlarımızdan tarafından iletilmeye başlandı.

Temmuz 2016 İstanbul evde bakım maaşları yattı mı sorusu sitemize ilgili ay içerisinde en çok gelen sorulardan birisi oluyor, Genellikle ayın 13’ü gibi yatmaya başlayan İstanbul evde bakım maaşları bu ay Temmuz 2016 ayında bayram nedeniyle tatil’den kaynaklı bir çok il’de gecikme olmasına rağmen gecikme olmadan yatmaya başladı. Umarız diğer illerde bakım maaşlarının yatmasını bekleyen binlerce evde bakım parası alanlar da çok fazla beklemeden hesaplarına maaşları yatmış olur.

Temmuz 2016 İstanbul evde bakım maaşları yattı mı?

Evet Temmuz 2016 İstanbul ilinde evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladı. Önemle hatırlatmak isteriz ki, aynı ilde bazen ilçeler arasında bakım maaşlarının yatmaları farklılık olabilmekte bu farklılıklar bazen saat bazen de 1-2 gün olabilir. Bu durumu dikkate almanızı ve maaşınızın hesabınzdan görülmes 1-2 günd geçtiği halde hala hesabınıza yatmamışsa  sosyal hizmetlere müracat ederek maaşınızın kesilip kesilmediğini öğrenmenizi öneririz.

DİĞER İLLERDE BAKIM MAAŞLARININ TAKİP ETMEK BURAYA TIKLAYIN…

Temmuz ayı evde bakım maaşları yattıkça yatan illerin listesi yukarıda linkte yer alan haberimizde olacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Temmuz 2016 evde bakım maaşları yatan illeri ögrenebilirsiniz.