Başlangıç / Güncel / 9 Eylül 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

9 Eylül 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

9 Eylül 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi edindikce güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2018 Eylül ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Eylül 2018 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2018 Eylül ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Eylül ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

EYLÜL 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2018 Eylül ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Eylül 2018 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Giresun 2- ——————- 3- ————————–
4- 5- 6-
7- 8- 9-
10- 11- 12-
13- 14- 15-
16- 17- 18-
19- 20- 21-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

 

22- —————- 23- ——————- 24- —————-
25- 26- 27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-
37- 38- 39-
40- 41- 42-
43- 44- 45-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

46- ————— 47- —————- 48- ————–
49- 50- 51-
52- 53- 54-
55- 56- 57-
58- 59- 60-
61- 62- 63-
64- 65- 66-

Eylül 2018 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlar Kullanıcı Sözleşmesi

YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.evdebakimparasi.com

35 yorumlar

 1. Ben Bu sitenin admin ne bir soru sormak istiyorum ama 2022 ile alakalı Ben engelli maaşı çekiyorum Haziran ayında 3 aylık maaşımı da çektim seçim vaadi olarak Maaşlar aylığa döndü eylül ayında da tek maaş verdiler temmuz ve ağustos ayı maaşlarının nereye gitti Neden böyle bir uygulama yapıldı Normalde eylül ayında da 3 aylık maaş verip Ekim ayında aydan aya dönmesi gerekmiyor muydu?

  • ÖNAÇIKLAMA bu site bakım parası yardımları için ama nedense garip bir şekilde evde bakım yardımı başlığı altında 2022 maaşı konuşuluyor 2022 maaşları için 2022maasi.com veya engelliler.net.tr kullanılmalıdır. Çünkü bakım yardımı başlığında karışıklık yaşanmasına hem de doğru başlığa doğru soruyu sormak lazım ki, aynı konuyu merak edenler de doğru başlığa baktıklarında yanıtı görebilsinler ve bakım yardımı hangi illerde yattı diye bekleyenlerin kafası karışmasın…
   SORUNUZUN YANITI Sorunuza gelirsek. Temmuz Ağustos 2022 maaşlarını siz Haziran’da çektiniz. Kolaylıkla anlaşılsın diye basitleştirerek şöyle ifade edeyim. 2022 maaşları peşin ödeniyor. Haziran’da aldığınız 2022 maaşı Haziran, Temmuz ve Ağustos ayının maaşlarıydı. Bu ay Eylül’de ise yeni düzenleme ile aylık olarak Eylül’ün maaşını aldınız. Yani Temmuz ve Ağustos maaşlarının bir yere gittiği yok, siz onu zaten Haziran ayında 3 aylık olarak çektiniz.

 2. bursa dan bileğisi olan varmı acaba

 3. Antalya bilgisi olan arkadaşlar varmi

 4. Hatay ne zaman bilen varmı acaba

 5. BAN CEZA DUYURUSU: mustafasogancı rumuzlu yorumcu yalan yanlış bilgiler yazması, bir takım arkadaşları ile olan dedikoduları resmi bir bilgiymiş gibi yazması ve diğer site takipçilerinin gerçek olmayan veya gerçekliği dogrulanamayan bilgilerle boş umut tüccarlığı yapması nedeniyle ayrıca bunu onlarca ikaz ve kısa süreli banlanmalası ve yeniden cezasının kaldırılmasına rağmen yapmaya devam etmesi nedeniyle siteden kalıcı olarak engellenmiştir ve tüm mesajları silinmiştir…

  • Hepimiz zor şartlarda geçiniyoruz bu bir gerçek keşke olsa lâkin resmi hiç bir kurum böyle bir açıklama yapmazken insanları farklı yönlendirmenin anlamı yok . Bir diğeri ben sürekli Bimer ve Cumhurbaşkanlığı na E Devlet üzerinden yaşadığımız zorlukları yazıyorum laf da kalmasın sizlerde resmi dil kullanırsanız belki seslerimiz duyulur.

 6. Diyarbakirdan bilgisi olan varmi ne zaman yatar ins biraz erken yatar

 7. Ocaktan sonra 1890 olacak diyolar doğru mu??

 8. Giresundaki arkadas ne kadar yatti

 9. Bakim maasi yatan il yokmu

 10. #deniz hanım bir arkadaş yazmış 2019 da bakim maasi 1890 lira olacak diye doğruluk payı varmı acaba bilgi verirsen sevinirim

 11. benim raporum %90 sakat ne kadar almaliyim acama bilen var her ay

 12. 502 tl yatmıştı hesaba

 13. Arkadaşlar 2022 maaşı alan var mı aranızda? Ne kadar yatmış

 14. Bu ay ilk bakim parası haberi benden olsun.Giresun yatmiş.