Başlangıç / Güncel / 8 Ağustos 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

8 Ağustos 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

8 Ağustos 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi edindikçe güncellenecek haberlerimiz ile evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2018 Ağustos ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasında tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Ağustos 2018 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2018 Ağustos ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Ağustos ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilirsiniz.

AĞUSTOS 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2018 Ağustos ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Ağustos 2018 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- ——————– 2- —————– 3- —————–
4- 5- 6-
7- 8- 9-
10- 11- 12-
13- 14- 15-
16- 17- 18-
19- 20- 21-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22- ————– 23- ————— 24- —————
25- 26- 27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-
37- 38- 39-
40- 41- 42-
43- 44- 45-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

46- ————— 47- —————- 48- ————–
49- 50- 51-
52- 53- 54-
55- 56- 57-
58- 59- 60-
61- 62- 63-
64- 65- 66-

Ağustos 2018 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlar Kullanıcı Sözleşmesi

YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.evdebakimparasi.com

38 yorumlar

 1. Deniz hanım emekli olupta evde bakım maaşı alan çoğu kişi bu ay bin TL ikinci bayram ikramiyesini alınca gelir sınırını geçiyor. Bu durumda bu kişilerin evde bakım maaşları kesilecekmi bu konuda bir bilgi varmı acaba?

 2. Deniz hanım emekli olupta evde bakım maaşı alan çoğu kişi bu ay bin TL ikinci bayram ikramiyesini alınca gelir sınırını geçiyor. Bu durumda bu kişilerin evde bakım maaşları kesilecekmi bu konuda bir bilgi varmı acaba?

 3. Tokat kaçında yatiyor

 4. S.a bu gece yatmaya başlar inşallah arkadaşlar

 5. Soranlar için yazıyorum. 2022 maaşları sadece 65 yaş masşı alanlar için aylık olarak ödenecek ve engelliler için aylık yok. Bugun acıklandı..
  https://engelliler.net.tr/65-yas-ayliginin-tarihi-belli-oldu-2022-maaslari-bayramdan-once-odenecek-mi/

  • Belli degil daha yeni bakan açıkladı engelli 3 aylıkları aylık olarak eylülden itibaren alacaklar dedi yutuba yaz dinle konuşmayı

   • O sizin dinlediğiniz baka felan değil sadece bir bürokrat. Siz hiç bakanların agzından engellilere her ay verecegiz diye bir laf duydunuzmu. Hem orada engelli demiyorlar 65 yaş aylıgı alan 2022 liler ditor. 65 yaş masşı alanlar aylık alacak bizler şimdilik 3 aylıga devam. Ve bizim aldıgımız 3 aylıklar peşin ödeme olduğu için bu eylülde 3 aylık alınsa bile aralık ayına kadar yine bizlere yine aylık veremezler.

  • Abim kaç defa Deniz hanım kesin bilgi olmadan paylaşım yapmayınız diye ben dinlediğimde aylık olarak yatilacagini duydum ama kesin bilgi değil benimki

 6. Deniz hanım bakim maasi bu ay zamlı olacakmı ayrıca 2022 maasi bilgileniniz için tşk ederim kusura bakmayın bu 2022 maaş için rahatsız ettim

  • Evet Ağustos ayı itibariyle evde bakım yardımları zamlı olacak. Yapılan zamla evde bakım Yardımları 1 Temmuz 2018- 31 Aralık .2018 tarihleri arasında 1.179 TL olarak odenecek Sorulmamış ama ben Kişi başı geliride yazayım… Kişi başı gelirde bir değişiklik olmadı. 2018 yılı için kişi başına düşen miktar 967 TL olarak devam etmektedir. Diğer yandan sorulan sorudan rahatsız olmuyorum yanlış anlaşılmasın lütfen… ben veya site okurları soruları yanıtlıyor… evde bakım yardımı, 2022, sed vb tüm hepsi aynı başlıkları altında sorulunca karışıklık yaşanıyor… Örnegin 2022 maaşı almayıp bakım yardımı alan başlık evde bakım maaşı olduğu için yanlış anlayabiliyor.

   • Merhaba bişey sormak istiyorum babam befat ettiği için kardeşim ben ve annem babamın maaşını alıyoruz aynı zamanda annem engelli olduğu için çalışmıyorum anneme bakıyorum evde bakım maaşı alıyorum babamın maaşına zam geldiğinde kişi başına düşen 967 tl yi geçerse maaşımız kesilir mi acaba

 7. GECEN BAYRAM 15İNDEN ÖNCE TÜM İLLER YATMIŞTI. ACEBA NASIL OLMUŞTU DA YATMIŞTI. YA NORMAL ZAMANLARDA DA 15İNDEN ÖNCE KAÇ İL YATIYOR BAKAR MIZINIZ? BU BAYRAM NE ZAMAN YATACAK BAKALIM

 8. GECEN BAYRAM 15İNDEN ÖNCE TÜM İLLER YATMIŞTI. ACEBA NASIL OLMUŞTU DA YATMIŞTI. YA NORMAL ZAMANLARDA DA 15İNDEN ÖNCE KAÇ İL YATIYOR BAKAR MIZINIZ? BU BAYRAM NE ZAMAN YATACAK BAKALIM

 9. DUYURU 3: BU SİTE ADI ÜZERİNDE OLDUĞU GİBİ EVDE BAKIM PARASI YARDIMLARI İLE İLGİLİ KARIŞIKLIK YAŞANMAMASI İÇİN LÜTFEN 2022 MAAŞLARI İÇİN YA İLGİLİ HABERLERİ YA DA https://2022maasi.com/ SİTESİNİ TAKİP EDİP, SORULARINIZI O SİTEDEN YAZIN…

 10. Merhaba deniz hanım 2022 3 aylik engelli maasi aylik olmuş bi bilginiz var mi

 11. Deniz hanım bu bayram 2022 maaşlarını bayramdan önce vereceklerine dair bir duyurum falan varmı

 12. DUYURU 2: BİLDİĞİNİZ ÜZERE GEÇMİŞ AY YATMA DÜZENLERİNE BAKARSANIZ AYIN 9-10 GİBİ YATMAYA BAŞLIYOR İLLER. E-DEVLETTE GÖZÜKÜYOR YA DA GÖZÜKMÜYOR DİYE KENDİNİZİ ENDİŞEYE SEVKETMEYİN. GEÇMİŞ AYLARDAN SİZLERDE BİLİYORSUNUZ Kİ E-DEVLETTE GÖZÜKMESE DE YARDIM PARALARI HESAPLARA YATTI. YALAN YANLIŞ BİLGİLERE İNANMAYIN. ENGELLİ SİTELERİ DIŞINDA Kİ SİTELERE İTİMAAT ETMEYİN. BİZİM SİTELERİMİZ VEYA DİĞER ENGELLİ SİTELERİ DIŞINDAKİ SİTELERİN YAZDIKLARINA GÜVENMEYİN.

 13. DUYURU 2: BİLDİĞİNİZ ÜZERE GEÇMİŞ AY YATMA DÜZENLERİNE BAKARSANIZ AYIN 9-10 GİBİ YATMAYA BAŞLIYOR İLLER. E-DEVLETTE GÖZÜKÜYOR YA DA GÖZÜKMÜYOR DİYE KENDİNİZİ ENDİŞEYE SEVKETMEYİN. GEÇMİŞ AYLARDAN SİZLERDE BİLİYORSUNUZ Kİ E-DEVLETTE GÖZÜKMESE DE YARDIM PARALARI HESAPLARA YATTI. YALAN YANLIŞ BİLGİLERE İNANMAYIN. ENGELLİ SİTELERİ DIŞINDA Kİ SİTELERE İTİMAAT ETMEYİN. BİZİM SİTELERİMİZ VEYA DİĞER ENGELLİ SİTELERİ DIŞINDAKİ SİTELERİN YAZDIKLARINA GÜVENMEYİN.

 14. DUYURU: DAHA ÖNCE SİTEDEN ENGELLENMİŞ OLAN (BANLI) TÜM HESAPLARIN MESAJ YAZMA ENGELLERİ (BAN) KALDIRILMIŞTIR. YORUMLARINIZI YAZARKEN LÜTFEN KİMSEYE HAKARET ETMEYİN VE DOĞRU OLMAYAN BİLGİLERİ YAZMAYIN, YAYMAYIN….

 15. DUYURU: DAHA ÖNCE SİTEDEN ENGELLENMİŞ OLAN (BANLI) TÜM HESAPLARIN MESAJ YAZMA ENGELLERİ (BAN) KALDIRILMIŞTIR. YORUMLARINIZI YAZARKEN LÜTFEN KİMSEYE HAKARET ETMEYİN VE DOĞRU OLMAYAN BİLGİLERİ YAZMAYIN, YAYMAYIN….

 16. ayın daha 8 i bekleyin yani yatıcak

 17. ayın daha 8 i bekleyin yani yatıcak

 18. yozgat bakım parası hangi gun yatacak acaba bilen varmı

 19. Ayın 10 dan önce yatmazzz iller

 20. Ayın 10 dan önce yatmazzz iller

 21. Tokat ne zaman yatar arkadaşlar

 22. Tokat ne zaman yatar arkadaşlar