Başlangıç / Güncel / 12 Haziran 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

12 Haziran 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

12 Haziran 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi edindikçe güncellenecek haberlerimiz ile evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2018 Haziran ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasında tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Haziran 2018 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2018 Haziran ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Haziran ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilirsiniz.

HAZİRAN 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2018 Haziran ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Haziran 2018 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Amasya2- Ordu3- Kırıkkale
4- Batman5- Samsun6- Isparta
7- Karabük8- Tokat9- Sakarya
10- Ankara11- Aksaray12- Hatay
13- Bolu14- Edirne15- Kahramanmaraş
16- Afyonkarahisar17- Manisa18- Adana
19- Kars20- Balıkesir21- Rize

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22- ———–23- ———–24- ————
25-26-27-
28-29-30-
31-32-33-
34-35-36-
37-38-39-
40-41-42-
43-44-45-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

46-47-48-
49-50-51-
52-53-54-
55-56-57-
58-59-60-
61-62-63-
64-65-66-

Mayıs 2018 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

İLGİLİ HABER:

Haziran 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilir siniz.

Yorumlar Kullanıcı Sözleşmesi

YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

Haziran 2018 Evde bakım maaşları Ramazan bayramı öncesi ödenir mi?

www.evdebakimparasi.com

67 yorumlar

 1. Osmaniye ne zaman yaratacak acaba??? Yatsın artık bayram geldi ihtiyaç var ya 😓

 2. Tekirdağ ne zaman yatar

 3. Bursadan bilgisi olan varmi

 4. İst anadolu yakasindayim sosyal hiZmetleri aradim bu gece saat on ikiden sonra yatacagini soylediler

 5. arkadaşlar yozgat sosyal hiznetleri aradım yarın hesabınızda olacak dedi bilmiyorum ne kadar doğru

 6. Usaktan bakim parası alan var mi

 7. İzmir gece yatacak bilginiz olsun

 8. Bi ist yatmadi gitti hesapda buyuk sehir ne zaman yatar bilen varmi icim sisti 🙁

 9. 13 25 arası yatıyor dediler

 10. Kocaeli aradım 13 dediler

 11. Kocaeli geçen ay 11 inde yattı bu ay ses seda yok

 12. Sitede sorun mu var zor açılıyor

  • Sorun yok aslında ama sitede binlerce insan var ve ne yazık ki bizim sunucularımız anlık yirmibinleri geçince sıkıntı yaşıyor.

   • Anlıyorum herkes sabırsız kimi maaşı alınca çocuğuna harcayacak kimi yaşlısına zor bir durum aracı olmakta zor diğer bir sitede 31 il yatmış görünüyor insanlar muallakta kalıyor benim bağlı bulunduğum konum net bir bilgi vermiyor

 13. Merhaba arkadaşlar istanbul ne zaman yatacak birde ikramiye varmı

 14. İzmir ne zaman bilen var mı

 15. Düzce ‘ den haberi olan var mı

 16. Antalyadan bilgisi olan varmı

 17. Hadi Tekirdağ yat Artık

 18. Liste guncellenmiyor

 19. Diyarbakır bilgisi olan var mı?

 20. Liste neden guncellenmiyor

 21. Adanadan haberi olan varmi arkadaslar

 22. Ya ne zaman yatarsa yatsın ne de olsa sabah hastanedeyiz akşam hastanedeyiz …

 23. İzmir ne zaman yatacak bilgisi olan var mi

 24. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

 25. Bayram dıye hanı erken yatardı nerde

 26. Bursa ne zaman yatacak bilgisi olan varmı