Başlangıç / Güncel / 11 Temmuz 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

11 Temmuz 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

11 Temmuz 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi edindikçe güncellenecek haberlerimiz ile evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2018 Temmuz ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasında tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Temmuz 2018 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2018 Temmuz ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Temmuz ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilirsiniz.

TEMMUZ 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2018 Temuz ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Temmuz 2018 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Adıyaman 2- Amasya 3- Tokat
4- Kırklareli 5- Aksaray 6- Edirne
7- Bolu 8- Sakarya 9- Hatay
10- 11- 12-
13- 14- 15-
16- 17- 18-
19- 20- 21-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22- ————– 23————– 24- ————l
25- 26- 27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-
37- 38- 39-
40- 41- 42-
43- 44- 45-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

46- ————- 47- ———— 48- ————-
49- 50- 51-
52- 53- 54-
55- 56- 57-
58- 59- 60-
61- 62- 63-
64- 65- 66-

Temmuz 2018 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilir siniz.

Yorumlar Kullanıcı Sözleşmesi

YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.evdebakimparasi.com

72 yorumlar

 1. Samsun yatmıştır. Hayırlı olsun

 2. Varmı bi haber samsundan

 3. Hergün 3 ilmi yatar bee adana yine yok

 4. Izmirden bilgisi olan varmi

 5. Antalya yat artık millet maaşı aldı bitirdi bile

 6. evde bakım aylıkları peşin ödenmiyor. 1 aylık bakım hizmetinin ücreti sonraki ay ödeniyor. dolayısıyla haziran ayının bakım ücreti bu ay ödenecek. yani bu ay 1085,50 TL alacaksınız.
  özetle, bu ay alacağınız bakım ücreti haziran ayının bakım hizmeti ücretidir.

  temmuz ayının bakım hizmeti agustos’ta ödenecek. dolayısıyla agustos’ta 1179,40 TL alacaksınız.

 7. evde bakım aylıkları peşin ödenmiyor. 1 aylık bakım hizmetinin ücreti sonraki ay ödeniyor. dolayısıyla haziran ayının bakım ücreti bu ay ödenecek. yani bu ay 1085,50 TL alacaksınız.
  özetle, bu ay alacağınız bakım ücreti haziran ayının bakım hizmeti ücretidir.

  temmuz ayının bakım hizmeti agustos’ta ödenecek. dolayısıyla agustos’ta 1179,40 TL alacaksınız.

 8. zonguldak bilgisi olan varmi

 9. Hatay yattı arkadaşlar

 10. Admin hatay yattımı? yattı diyenler var

 11. Samsun yatmadı henüz bilge

 12. Niye kimseye zamlı yatmamış bilgisi olan varmı

 13. Zam yok net maas 1086 bilginiz olsun hatay yatmistir. Sistem yenilenmemis herkes hesabini konturol etsin

 14. ısparta da nezaman yatcak bılgısı olan varmı

 15. Usak ne yatcek haberiniz var mi

 16. Samsundan bilgisi olan var mı

 17. Samsun yatarmı acaba

 18. Çanakkale yatarsa beni hortlatın

 19. Bursa dan ses yokmu acaba nezaman yatar

 20. Afyondan haber yok mu

 21. Hatay maaşlar yatmıştır çektim ben 1085

 22. Kastamonu zaten daha yatmaz biz alistik

 23. Bügün başka il yatmaz beklemeyelim

 24. Hatay ne zaman yatacak bilgisi olan varmı arıyorum tel sürekli meşkul hatay

 25. Sakarya yatı ben çektim ama zam yok

 26. İzmir ne zaman yatar acaba

 27. kirada oturup ve çocuğuna bez ve mama yetiştirmeye çalışan hastasının masraflarını karşılayamayan insan ne yapsın yazık ki ne yazık

 28. 81.il birgunde oy kullaniyorda 81 ilde olan engelli kardeslerimizin maasini 5 gunde yatiramiyorlar 81 ilin memurlari bir gunde maaslarini aliyorlarda engelli kardeslerimize oncelik taninmis halde neden her ay boyle oluyor

 29. 81.il birgunde oy kullaniyorda 81 ilde olan engelli kardeslerimizin maasini 5 gunde yatiramiyorlar 81 ilin memurlari bir gunde maaslarini aliyorlarda engelli kardeslerimize oncelik taninmis halde neden her ay boyle oluyor

 30. Az kaldı önce bu beş il bitirsin maaş sonra diyer iller yatar farkındamızınız bilmiyorum ama yazın hep adıyaman yatıyor önce kışında kars yatıyor

 31. yozgat bakım parası ne zaman yatacak bilen varmı acaba

 32. yozgat bakım parası ne zaman yatacak bilen varmı acaba

 33. Ne zaman yatar hatay