Başlangıç / Güncel / 10 Temmuz 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

10 Temmuz 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

10 Temmuz 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi edindikçe güncellenecek haberlerimiz ile evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2018 Temmuz ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasında tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Temmuz 2018 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2018 Temmuz ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Temmuz ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilirsiniz.

TEMMUZ 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2018 Temuz ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Temmuz 2018 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Adıyaman 2- Amasya 3- Tokat
4- Kırklareli 5- Aksaray 6-
7- 8- 9-
10- 11- 12-
13- 14- 15-
16- 17- 18-
19- 20- 21-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22- ————– 23————– 24- ————l
25- 26- 27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-
37- 38- 39-
40- 41- 42-
43- 44- 45-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

46- ————- 47- ———— 48- ————-
49- 50- 51-
52- 53- 54-
55- 56- 57-
58- 59- 60-
61- 62- 63-
64- 65- 66-

Temmuz 2018 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilir siniz.

Yorumlar Kullanıcı Sözleşmesi

YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.evdebakimparasi.com

55 yorumlar

 1. Hep aynı gün yatmıyor diyen arkadaşlar, aslında hep aynı gün yatıyor ama siz takip edemiyorsunuz. Mesela bizim Adana normalde hep ayın 14 ü yatıyor ama birkaç aydır hep 1 gün önceden yatırmaya başladılar ve bana göre maaşım her ayın 14 ü sizde kendinize bir gün belşrleyin ve ogün paranızı gidin çekin😋

 2. Ben her ayın 13ünde maaşımı alıyorum çok nadirdir ileri ya da geri kaydığı kendimi de hep o güne göre ayarlarım bu sizlerde böyle değilmikii yok bunu devlet düzenlesin yok aynı gün yatsın fin diyo herkes eğer öyle değilsede bu bulunduğunuz sosyol hzmetlerden kaynaklanan bi durum bence yani her ay buralarda hep aynı konuşmalar bezmedinizmi arkadaş sen git bankadan 15inde çek bilki maaşın hep 15inde yatıyo işini ona göre ayarla çokda isyankar olmamak lazım ..

 3. Yatan illerde çeken arkadaşlar ne kadar yatmış acaba 1150tl dedikleri gibi

 4. Zonguldak ne zaman yatar

 5. Keşke hepsi aynı günde yatsa kimse zor durumda kalmasa ah

 6. Arkadaşlar burada yatsin artık diyeceginize sosyal hizmetleri arayıp sorsanız daha iyi olmaz mı? size tarih verecekler sizde kendinizi ona göre ayarlayın. Yok devlet mecburmuş bilmem neymiş diyenlere aldırış etmeyin. Elbette devletin bu yardımı yapması güzel şey. Ha aynı gün yatırılsa hepsi elbet daha iyi olur. fakat suan ekonomik bi kriz var coğu kimsenin bilmediği. Devletinize sallamak yerine sabredin. Öyle yada böyle alacaksınız zaten yardımınızı. Herkese iyi günler. Maası yatanlara hayırlı harcamalar. Yatmayanlarda insallah en kısa sürede yatar. Selametle.

 7. Birileride yatmadimi sorusu sorulmaz oteki de nekadar sabirsizsin yatirdigina sukret deme derdinden insanlar kurtulur

 8. Merhaba arkadaşlar bu ay maaşları zamlımı çekeceğiz

 9. Bir ödemenin duzenli bir sistemi olur yillardir bu evde bakim maasi ödeniyor ama bir turlu düzen kurulmadi dogudan batıya kuzeyden güneye olan memleketlerine günün farkli tarihlerinde hesaba yatiyor bir gün belirlersin ay icerisinde topluca kac kisiye odeme yapilacaksa yapilir

 10. Daha ayın 10nu durun ya devlet verdıgıne sukredın ya hıc vermese şimdiye kdr nasıl bekledık şimdide sabır dıyın

  • Geç kalınmış bir hak senin benim vergimle veriyorlar burada bilmiş bilmiş konuşacınıza herkesin parasınıı aynı gün versinler diyelim bence

  • ne şükredicem babasının cebinden vermiyor sonuçta

   • Boş konusma be kardesim. Babasinin cebinden vermiyor belki ama bu hükümetle beraber bu hakka sahip oldun. Daha önce neden vermiyorlardı yoksa sadece mevcut hükümetin görevimiydi bu. Defalarca söylendi bi önceki ay kacında aldiysaniz yine öyle alcaksınız. Milleti kışkırtacak yorum yapmayın bu şekilde.

 11. Bu devlet ne yaparsa yapsın yaranamazsın el insaf be hükümet yeni kuruldu herşeyin bir sırası var maaş maaş maaş bi tanenizde çıkıp demiyor ki Allah razı devletten (bir kaç kişi hariç)

 12. Hala yok yazıklar olsun

 13. Bu ay zamlımı alacak 1150 tl diyorlar

 14. Bu maaş ları bir an önce düzellesinler yazık

 15. Maaşlar 15 temmuz demokrasi bayramından önce butün illerin yatacağını söyledi sosyal hizmetler

 16. Böyle maaş ödemesi hangi ülkede var hala aynı siztem aynı zihniyet günahtır

 17. bu ay yine geç yatıcak

 18. Samsun ne zaman yatacak bilen varmı

 19. Maaslar kesin yine geç yatcak daha iki ıl olduğuna gore

 20. yozgat bakım parası ne zaman yatacak bilen varmı acaba

 21. yozgat bakım parası ne zaman yatacak bilen varmı acaba

 22. Bugun iki il yatrıgına göre yine düzensiz yatırılıcak demektir şu maaş ları birgunde verin allah için yazıktır günahtır yaa