Ana Sayfa 2020 Yılı Bakım Maaşı Yatan iller Listesi HAZİRAN 2020 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

HAZİRAN 2020 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

0

Haziran 2020 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler de gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize geldiğinde  güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2020 Haziran ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Haziran 2020 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2020 Haziran ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Haziran ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

HAZİRAN 2020 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2020 Haziran ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Haziran 2020 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Tokat2- Kırklareli3- Hatay
4- Antalya5- Bolu 6- Edirne
7- Aksaray8-Samsun 9- Sakarya
10- Ordu11- Afyonkarahisar12- Giresun
13- Diyarbakır14- Karabük15- Çanakkale
16- Adıyaman17- Osmaniye18- Zonguldak
19- Balıkesir 20- Uşak21- Denizli
22- İstanbul23- Ankara24- Konya
25- Bilecik26- Şanlıurfa27- Isparta
28- Bursa 29- Adana 30- Kayseri
31- Manisa32- Düzce33- İzmir
34- Sivas35- 36-
37- 38- 39-
40- 41- 42-
43- 44- 45-
46- 47- 48-
49-

E-DEVLET EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMA NASIL YAPILIR? BURAYA TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

2020 HANE BAŞI KİŞİSEL GELİR

Evde bakım maaşı yardımı almak için gerekli olan şartlardan birisi olan 2020 Hane başı gelir belli oldu, buna göre 2020 yılında hane başına düşen gelirin 1402 TL 66 Kuruşu geçmemesi lazım.

Evde bakım aylığında kişi başı gelir nasıl hesaplanır?

Bakım maaşında kişi başı gelir hesaplaması asgari ücrete endekslenmiştir. Buna göre bakım aylığında kişi başı gelirin asgari ücretin 3’de 2 sini geçmemesi gerekmektedir. Asgari ücret hesaplanırken net asgari ücretten AGİ (asgari geçim indirimi) çıkartılıp öyle hesaplanır.

2020 ZAMLI BAKIM MAAŞI NE KADAR OLDU?

2020 yılı zamlı bakım maaşları 1460 TL 61 kuruş oldu. Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz ayında bakım yardımları 1460, 61 TL olarak hesaplara yatacak.

HAZİRAN 2020 EVDE BAKIM PARALARI NE ZAMAN YATAR?

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

BAKIM MAAŞI HESABINIZA YATMIŞSA

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına il ve ilçe adını yazabilir ve sizinle aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz. Lütfen sadece kendi hesabınıza para yattığında maaşın yattığını belirtin, başka sitelerden duyduklarınızı yazmayın.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
  2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
  3.  Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

YORUM YAZMADAN ÖNCE MUTLAKA BU KISMI OKUYUNUZ.

  • Site yöneticilerine sorularınızı sormadan önce haberi okuyun, aradığınız sorunun cevabı haberde olabilir, Haber cevabı olan sorularınıza tekrar tekrar yanıt verilmeyecek.
  • Sorularınız ilgili haberin altına sorun. 2022 sorusunu Bakım maaşına ya da tam tersi bakım maaşı sorunuzu 2022 maaşına sormayın
  • Başka sitelerde yazan şu il yattı vb bilgileri bu siteye taşımayın. Yalan ve yanlış bilgilerin bu siteye taşınmaması için bu konuda çok dikkatli kontrol ediyoruz ve bunu yaptığınızda uyarı almaksızın yorum yazmaktan yasaklanacaksınız ve tüm yorumlarınız silenecek:
  • Sadece kendi hesabınıza para yatarsa il ve ilçe adınızı belirterek yorum yazın. Başka sitelerden ya da benzeri bir yerlerden “şu il” yatmış diye duyduklarınızı yazmayın.
  • Yorumlarının tamamını büyük harfle yazanlar yasaklanacaktır.

2020 HAZİRAN AYI 2022 MAAŞ ÖDEMELERİ HABERİNİ BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ. 2022 MAAŞI SORULARINI İLGİLİ HABERLERE YAZIN

ÖNEMLİ: Yorumlarınızı yazarken yorum kurallarına uymanızı rica ediyoruz. Aksi durumlarda yorumlarınız silenecek ve yorum yazmanız engellenecektir.

SIK SORULAN SORULARA CEVAPLAR


E-Devlet Evde Bakım Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden bakım maaşı bilgisi sorgulamak için E-Devlet portalına E-Devlet şifreniz ile giriş yaparak arama bölümüne evde bakım ödeme aylığı yazarak bilgilerini sorgulayabilirsiniz.


2020 yılı Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Oldu ?
2020 yılı ilk yarısı için evde bakım maaşları 1460,61 TL oldu. 2020 yılında Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz ayından bakım yardımı olarak bakıcıların hesaplarına 1460 Lira 61 kuruş yatacak.

Haziran 2020 Evde Bakım Maaşları ne zaman yatar?

Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz. Yukarıda yatan illerin listesine haberimizden ulaşabilirsiniz.


Evde Bakım Maaşı Alma Şartları Nelerdir?

2020 yılı evde bakım maaşı alma şartlarına sitemizde yer alan bilgi içerikli başlıklardan ulaşabilirsiniz.

[/toggle]

Bakım Maaşı başvurusu ne zaman sonuçlanır?

Evde bakım maaşı başvurusu yapan okurlarımızın sık sordugu sorulardan biriside ” Bakım maaşı için başvurdum ne zaman sonuçlanır” Mevcut koşullarınız Bakım parası için istenilen kriterlere uygunsa ve sizden istenilen bilgi ve belgeleri Sosyal Hizmetlere teslim ettikten sonra…. DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA


Evde bakım maaşımız neden yatmadı?

Evde bakım maaşımız neden yatmadı? sorusu okurlarımızın bize gönderdiği sorular arasında öne çıkan ve hatta en çok sorulan sorulardan bir tanesi. Oturdugunuz il de ilgili ay’ın bakım maaşları yatmış ve sizin maaşınız yatmamış ise bunun temel bir kaç nedeni olabilir…DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA


Bakım Maaşı için komşu bakıcı olabilir mi?

Evde bakım parası almak için başvuru yapmak isteyen okurlarımızdan gelen sorulardan birisi de “Bakım maaşı almak için komşumuz bakıcı olabilir mi” sorusu idi? Okurumuzun bu sorusunun yanıtının olumsuz olduğunu hemen belirtelim… DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

ÖNEMLİ:

YORUM KURALLARI

Yorumlar ara ara editör onayından sonra yayınlanmaktadır. Lütfen yorumlarınızı düzgün bir Türkçe ile yorum kurallarına uygun olarak yazınız.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments