23 EKİM 2020 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel

23 EKİM 2020 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

0

23 Ekim 2020 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler de gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize geldiğinde  güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2020 Ekim ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Ekim 2020 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2020 Ekim ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Ekim ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

EKİM 2020 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2020 Ekim ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Ekim 2020 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Tokat2- Karabük3- Hatay
4- Aksaray5- Antalya6- Afyonkarahisar
7- Sakarya8- Şanlıurfa9- Zonguldak
10- Konya11- Samsun12- Mersin
13- İstanbul14- Manisa15- Denizli
16- Bilecik17- Ordu18- Erzurum
19- Kars20- Balıkesir21- İzmir
22- Çanakkale23- Uşak24- Bursa
25- Adana26- Kayseri27-
28-29-30-
31-32-33-
34-35-36-
37-38-39-
40-41-42-
43-44-45-
46-47-48-
49-

E-DEVLET EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMA NASIL YAPILIR? BURAYA TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

2020 HANE BAŞI KİŞİSEL GELİR

Evde bakım maaşı yardımı almak için gerekli olan şartlardan birisi olan 2020 Hane başı gelir belli oldu, buna göre 2020 yılında hane başına düşen gelirin 1402 TL 66 Kuruşu geçmemesi lazım.

Evde bakım aylığında kişi başı gelir nasıl hesaplanır?

Bakım maaşında kişi başı gelir hesaplaması asgari ücrete endekslenmiştir. Buna göre bakım aylığında kişi başı gelirin asgari ücretin 3’de 2 sini geçmemesi gerekmektedir. Asgari ücret hesaplanırken net asgari ücretten AGİ (asgari geçim indirimi) çıkartılıp öyle hesaplanır.

2020 ZAMLI BAKIM MAAŞI NE KADAR OLDU?

2020 yılı zamlı bakım maaşları 1544 lira 61 kuruş oldu. 2020 yılının ikinci yarısında bakım yardımları 1544, 61 TL olarak hesaplara yatacak.

EKİM 2020 EVDE BAKIM PARALARI NE ZAMAN YATAR?

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

BAKIM MAAŞI HESABINIZA YATMIŞSA

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına il ve ilçe adını yazabilir ve sizinle aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz. Lütfen sadece kendi hesabınıza para yattığında maaşın yattığını belirtin, başka sitelerden duyduklarınızı yazmayın.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
  2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
  3.  Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

YORUM YAZMADAN ÖNCE MUTLAKA BU KISMI OKUYUNUZ.

  • Site yöneticilerine sorularınızı sormadan önce haberi okuyun, aradığınız sorunun cevabı haberde olabilir, Haber cevabı olan sorularınıza tekrar tekrar yanıt verilmeyecek.
  • Sorularınız ilgili haberin altına sorun. 2022 sorusunu Bakım maaşına ya da tam tersi bakım maaşı sorunuzu 2022 maaşına sormayın
  • Başka sitelerde yazan şu il yattı vb bilgileri bu siteye taşımayın. Yalan ve yanlış bilgilerin bu siteye taşınmaması için bu konuda çok dikkatli kontrol ediyoruz ve bunu yaptığınızda uyarı almaksızın yorum yazmaktan yasaklanacaksınız ve tüm yorumlarınız silenecek:
  • Sadece kendi hesabınıza para yatarsa il ve ilçe adınızı belirterek yorum yazın. Başka sitelerden ya da benzeri bir yerlerden “şu il” yatmış diye duyduklarınızı yazmayın.
  • Yorumlarının tamamını büyük harfle yazanlar yasaklanacaktır.

ÖNEMLİ: Yorumlarınızı yazarken yorum kurallarına uymanızı rica ediyoruz. Aksi durumlarda yorumlarınız silenecek ve yorum yazmanız engellenecektir.

SIK SORULAN SORULARA CEVAPLAR

[accordion]


[/toggle]


[/accordion]

ÖNEMLİ:

[biginfobox color=”#4e8abf” textcolor=”#ffffff” title=”YORUM KURALLARI ” href=”https://evdebakimparasi.com/yorum-kurallari” button_title=”YORUM KURALLARI” target=”_blank”]
Yorumlar ara ara editör onayından sonra yayınlanmaktadır. Lütfen yorumlarınızı düzgün bir Türkçe ile yorum kurallarına uygun olarak yazınız. [/biginfobox]

Yorum Yap