Başlangıç / Güncel / 12 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

12 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

12 Şubat 2019 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, Bundan önceki aylarda olduğu gibi yine en doğru ve en güncel bilgiler gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize geldiğinde  güncellenecek haberlerimizle evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2019 Şubat ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasın da tüm illerimizde bir gecikme yaşanmamasını umarız.

Şubat 2019 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2019 Şubat ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım maaşı alan okurlarımız Şubat ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmışsa yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri bilgilendirebilirsiniz.

ŞUBAT 2019 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2019 Şubat ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Değerli okurlarımız Şubat 2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin listesini aşağıdan görebilirsiniz.

1- Hatay2- Amasya3- Tokat
4- Aksaray5- Edirne 6- Kahramanmaraş
7- Kırklareli8- Bolu 9- Sakarya
10- Ordu11- Afyonkarahisar 12- Samsun
13- Malatya14- Kırşehir15- Eskişehir
16- Kayseri (Develi)17- 18-
19- 20- 21-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

22- —————–23- ——————-24- ———————–
25- 26-27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-
37- 38- 39-
40- 41- 42-

Değerli evdebakimparasi.com okurları ve ziyaretçiler evde bakım parası yardımı yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için haberimizi sayfanın aşağısına doğru okumaya devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutusuna ( Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt olarak ) yapabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçının. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

43- ——————–44- —————–45- —————–
46- 47- 48-
49- 50- 51-
52- 53-54-
55-56-57-
58-59-60-
61-62-63-

2019 Hane Kişi Başı Gelir

1 Ocak- 31 Aralık 2019 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları için hanede kişi başına düşen aylık gelir sınırı, 1219,35 TL olmuştur. ( Tam miktarı 1219,34667 TL)

2019 Zamlı Bakım Maaşı

1 Ocak – 30 Haziran 2019 döneminde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları 1305,97 TL olmuştur. Buna göre  Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz’da 1305,97 TL alınacak

Ocak 2019 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa

Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına il ve ilçe adını yazabilir ve sizinle aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilirsiniz. Lütfen sadece kendi hesabınıza para yattığında maaşın yattığını belirtin, başka sitelerden duyduklarınızı yazmayın.

YORUM YAZARKEN BUNLARA DİKKAT EDİN LÜTFEN:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

 1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
 2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
 3.  Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

ÖNEMLİ

 • Arkadaşlar sorduğunuz çoğu sorunun cevabı haberin içerisinde var, biliyorum bazı takipçilerimize okumak zahmetli geliyor, ama sorularınız öncesinde haberimizi okuyun.
 • Bir diğer önemli olan sıkıntı da şu; 2022 maaşı ile ilgili sorularınızı 2022 maaşı kategorisi ve haberlerinde sorun. Bakım maaşına 2022 sorusu soruyorsunuz, Sizi üzmemek için bu tarz karışık yerlere sorulan soruları cevaplıyoruz ama yine de lütfen soruyu doğru kategori altında sorun.
 • Başka sitelerde ne yazdığı bizi gerçekten ilgilendirmiyor, başka sitede şu il yatmış, bu il yatmış vb olan yalan yanlış bilgileri bu siteye yoruma yazmayın, Doğru olmayan, şüpheli başka sitelerde yazan bilgileri buraya taşırsanız uyarısız siteden banlanırsınız. Ayrıca Lütfen Amcama yatmış, görümcem almış, teyzeme yatmış vb yazmayın sadece kendi hesabınıza para yatarsa o zaman il ve ilçe adını yazarak yorum da ilinizi /ilçenize yattığını yazın.

www.evdebakimparasi.com

2022 MAAŞI ŞUBAT AYI ÖDEMELERİ HABERİ İLE İLGİLİ YORUMLARINIZ VE SORULARINIZI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYARAK İLGİLİ HABERDEN SORUN

2019 Şubat ayı 2022 Maaşı ödeme günleri

YORUMLARA EK KURAL

UYARI YAPILMAKSIZIN

 • Siyaset yapanın, siyasi mesaj yazanın siteye yorum yazması engellenir
 • Hakaret içerikli mesaj yazanın siteye yorum yazması engellenir
 • Doğrudan bir başka yorum yazanı hedef alan, hakaret eden mesajlar silinir yorum yazarı siteden yasaklanır
 • Sitedeki içeriklerle ilgisi olmayan yani bakım parası, 2022 maaşı, engelliler gibi konular dışı mesajlar silinir, yorum yazan siteden yasaklanır
 • site yöneticileri dikkat çekmek için mesajın tamamını büyük harfle yazabilirler anca site yorumcuları internette mesajın tamamının büyük harfle yazılması bağırmak anlamına geldiği için mesajlarının tamamını büyük harfle yazamazlar.

Bu ek 2 kural ve Üst menüden bulunan yorum kurallarını siteye yorum yazan herkes kabul etmiş sayılır. Yorum yazmadan önce kuralları okuyun. Yorum yazanlar site yorum kurallarını kabul etmiş sayılır

168 yorumlar

 1. Eyyup Kışlalioglu

  Ankara yattimi

 2. Aydın yattı çok şükür

 3. Trabzon şimdi yattı arkadslar 1305,97 darısı diğer yatmayanlarin basına diyorum

 4. Bulut Mehmet Selim

  İzmir bu gece yatar inşallah

 5. Konya bugun bırazdan yatar gece gece sankı ışımıze yarıycak ya gunduzler bıttı

 6. İst bilgisi olan varmi

 7. Cüneyt Keskin

  Merhaba arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum ben bakım parası alıyorum annem ve kardeşim iki katlı müstakil evde oturuyoruz abim evli o bizden ayrı üst katta oturuyor abim annemin ya da kardeşim adına engelli indiriminden araba almak istiyor araba alsa benim maaşım kesilir mi

 8. Bursa bu gece yatar ve büyük ihtimal 00:30 da herkesin gündüz vakti yatar biz gece yarısını bekleriz

 9. Ayhan Tütüncü

  Giresundan haberi olan varmı arkadaşlar

 10. Off bursa yat artık

 11. Izmir den bilgisi olan yokmu

 12. Antalya bilgisi olan arkadaşlar varmi

 13. Can Tanem Son Nefesim

  Kayseri develi aylik yatti

 14. Can Tanem Son Nefesim

  Kayseri develi yatmistir deniz abla listeye ekleyebilirsin

 15. Arkadaslar zaten burdan görüyorsunuz neresi yatmış diye niye gereksiz sorular soruyorsunuz hala anlamış değilim allah devletimize dert zeval vermesin

 16. Şerife Altınkurt

  Ispartadan haber varmı

 17. Ferhan Akçukur

  Izmir yattimi acaba?

 18. Canakkale den bilgisi olan yokmu

 19. C.kale yattimi bilgisi olan varmi

 20. Her ay aynı nakarat sonuç da bütün iller yatıyor endişelenmeye ne g gerek var

 21. Adıyaman daha yatmadı ne zaman yatıcak bilgisi olan varmı ?

 22. Antalya dan alan varmi acaba hala yatmadi

 23. Hatice İsmail Çalgav

  Ben aradım cuma günü yatacak mış Bursa

 24. Arkadaşlar adana yarın yatacakmış

 25. Osmaniye den haber yok daha bugün yatmaz sanırım

 26. Bursa dan sosyal hizmetleri arayan yokmu hiç kaçında yatacakmış acaba

 27. Adanaaaaa yatt

 28. Hadi bursa yat artık

 29. Hadi çanakkale bekliyoruz

 30. Eskişehirde yatmış hadi antalya

 31. Her ayin 12de 13 yatan maaş şimdi geç yatiyr

 32. Balıkesir merkez ne zaman yatar bilgi verirmisiniz sosyal hizmetlerde bilgi vermiyor

 33. Bursadan bilgisi olan varmi

 34. T.C. Çizem Ertunç

  Canakkaleden bilgisi olan varmı acaba geceen ay ki gibi olmaz ins

 35. Antalya bilgisi olan arkadaşlar varmi

 36. ankara dan haberi olan varmi arkadaslar

 37. Izmir den bilgisi olan varmi

 38. bursadan haber varmı arkadaşlar

 39. Zeliha Erarslan

  Bursa e devlete baktığımda 15ı gözüküyor arkadaslar

 40. Kirsehir yattı

 41. E devlette yazınca kayıt bulunamadı diyor neden olur bilgi verirseniz

 42. Sinan Çağdaş

  i s t a n b u l sei bekliyoruz

 43. Can Tanem Son Nefesim

  Kayseri develi nezaman yatar

 44. Arkadaşlar nakadar yatti

  • haberde yazmışlar işte haberi okusana sevgi meral. yazmış adamlar 1305 tl diye … yorumlara bakıyorum da sırf kuru kalabalık.

   bak adamlar ne yazmış ömemli demişler bir de

   ÖNEMLİ
   Arkadaşlar sorduğunuz çoğu sorunun cevabı haberin içerisinde var, biliyorum bazı takipçilerimize okumak zahmetli geliyor, ama sorularınız öncesinde haberimizi okuyun.

 45. E-devletten nasıl bakıyorsunuz hesaba birisi cevap yanıtlarsa sevinirim

 46. Nurullah Ercan

  Ama hesapta bisi yok anlamadım gitti

  • Kardesim orda alacagin para yaziyor hesabina daha gecirmediler senin ilin yattiginda ordaki para hesabina gececek

 47. Nurullah Ercan

  E devlet diyarbakir için yazan bu

 48. Osmaniye kadirliden bilgisi onlan var mi

 49. Antalya bilgisi olan arkadaşlar varmi

 50. Isparta dan bilgisi olan var mı

 51. Kirşehir yatmadi daha

 52. Müzeyyen Ezer

  Antalyadan bilgisi olan varmi

  • Ömrüm Seninle Geçsin

   Yok arkadaşım yatmadı henüz 5 dakika önce aradım bir bayan kopek gibi çektirdi sabredin yatar 15 kadar dedi moralimi bozdu

   • ……………..sanki onlara noluyo ceblerindenmi cikiyo mecburlar bilgi vermeye alışmışlar oturarak aylık almaya bozma moralini

    • Mesajınızı düzenledim, ulu orta kendinizi yasal olarak sıkıntıya sokacak şeyler yazmayın. Bu siteyi sadece siz izlemiyorsunuz. Anonim değilsiniz, yazdıklarınıza dikkat edin, bazı kelimelerin nereye gittiği hesaplamazsanız yasal yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz.

     • Ömrüm Seninle Geçsin

      Haklısın admin kardes dilimiz lal gözümüz kör olmalı böyle konularda

     • Admin sonuna kadar haklı beyler bayanlar, nereye ne yazdığınıza dikkat edin. Arkadaşlarınız arasında bir muhabbet yapmıyoruz burada. hakaret içerikli yorum yazmak etmek suçtur,

  • Ömrüm Seninle Geçsin

   Ne kadar terbiyesiz bir bayan sosyal hizmetlerdeki sanki karşında 5 yaşındaki çocuğa çemkirdi

   • Şikâyet et abi ismini ogren

    • Ömrüm Seninle Geçsin

     Şikayeti kime edecen ki ……………yine haksiz biz çıkarız allaha havalele ettim

     • kelimelerin nereye gittiğini hesaplayın sizlerden başkaları da okuyor siteyi, arkadaş arasında aile arasında konuşmuyorsunuz diye daha bir mesaj önce yazdım ama kime diyoruz…Ayıp arkadaş yapmayın bunu… kendinizi düşünmüyorsanız bizi düşünün. Sizin bu yorumlarınız nedeniyle canınız yanmasın diye biz uğraşıyoruz yasal sonuçlarla. Yasaklandınız yorum yazmaktan

  • Bana geçen ay on beşi dediler sosyal hizmetler den on ikisi öğleden sonra yatmıştı.

 53. Bursa yine yatmadı

 54. Arkadaşlar başka sitelere irtibar etmeyin osmaniye yattı diyorlar yalan haber yapiyorlar

 55. Osmaniye 13 ünde yatar heralde her ay öyle yatırıyorlar çünkü

 56. Bu ayki net yatan nedir alanlar yazabilirmi

 57. Giresun yine yokya

 58. Samsun merkez de olan arkadaşlar var mı baksın lütfen

 59. Samsun 19 mayıs ilçesi Evde bakım hesaplara geçmiştir…

 60. Rüştü Türk

  Adiyamandan haber varmı

 61. Kudret Çalgav

  bursa ne zaman yatacakmış bir bilgizi olan varmı arkadaşlar

  • daima 00.30 da yatar bursa. dekontta gördüm o saatte yatmadıysa sonraki günü beklemek lazım ne zaman yatar? kim bilir beklemek dısında seceneğimiz yok

 62. bursa yattı mı

 63. Kayseriden ses yokmiii

 64. Isparta yatmadı şimdi baktım

 65. Şerife Altınkurt

  Isparta erken yatacak galiba

 66. Sagol ömer ııı geceler

 67. Şerife Altınkurt

  Isparta

 68. Afyon yattı arkadaşlar hayırlı geceler

 69. bursa yatiyor

 70. — SİLİNDİ—

  EDİTÖR NOTU: BU başlık evde bakım yardımı başlığı 2022 sorularınızı 2022 haberlerine sorun kocaman yazdık haberin sonuna hala bunu neden yapıyorsunuz anlayamıyorum

 71. Afyonnnn

 72. Konya yarin gece sasmaz

 73. Bu gece para yok bize her halde

 74. İbrahim Şenbol

  Evet

 75. İbrahim Şenbol

  Osmaniye yanlh

 76. Giresun yattımı

 77. Samsun bilirsin olan varmı

 78. Osmaniye 13 ünde her ay yatıyor inşallah zamdan sonra geciktirmezler

 79. Hadi artık bursa yat artık

 80. Balıkesir merkez ne zaman yatar bilgisi olan varmi

 81. Isparta dan haberi olan var mı

 82. Afjet afyon hadıııı