Başlangıç / Güncel / 11 OCAK 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

11 OCAK 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

11 Ocak 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, her ay olduğu gibi bu ay da en doğru ve en güncel bilgiler ile yatan illerin listesi haber ve haberlerimiz ile evdebakimparasi.com okurlarına duyurmaya devam edeceğiz. 2018 Ocak ayı evde bakım maaşları yattı mı? sorusunun yanıtı her ay olduğu gibi haberlerimiz de olacak.

Değerli evdebakimparasi.com ziyaretçileri ve okurları Ocak 2018 evde bakım maaşı yatan iller listesi, Evde Bakım Maaşı Yatan İller Ocak ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgiler ile güncellenecek haberlerimiz ile her ay olduğu gibi yine sitemizde siz okurlarımıza duyuracağız, Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Normal seyrinde yatarsa evde bakım maaşlarının diğer aylarda olduğu gibi ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlayacağını tahmin etmekteyiz. Elbette ki bu tarih’in bir tahmin olduğununda anımsatmak isteriz.

Evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında günlük ve gün içerisinde yatan il bilgileri ile haberlerimiz de olacak.

OCAK 2018 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

 

Evde Bakım Maaşı Yatan iller Ocak 2018
1 – Kars —————– —————–

Haberimizin güncellemesi ve evde bakım parası yatan illerin listesi ile ilgili, ilinizde ne zaman maaşınızın yatacağı ile ilgili sorularınız için aşağıda yer alan bilgilendirmemizi dikkate almanızı rica ediyoruz.

 1. Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
 2. “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
 3. Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.evdebakimparasi.com

 • Haci

  Haydi adana

 • Aybars Yılmaz

  Editör Notu: başka isimle mi yazdınız engellediğiniz ileri sürdüğünüz yorumları. Bu isim ve İp engelli değil.

 • Elifkenan Sayılır

  Antalya yattimi

  • Melek Talha

   Bankayı aradım yatmamış

 • Meryem

  Balikesir ne zaman yaticak

 • yılmaz aktaş

  yokmu izmir

 • Haci

  Kars maaş bitirdi bile önümüzdeki maaş ları bekliyorlar biz hala bekliyok vay bee

 • Mesut Satan

  Ne olmus bu sehirlere boyle

 • yılmaz aktaş

  bu ay bütün iller çok yavaş

 • Mesajı okuyan arkadaşlar; 2017 yılı son 6 ay veya Ekim, Kasım, Aralık aylarında iliniz de hesabınıza hangi gün bakım yardımı yatmıştı. Bu yorum altına ilinizi ve son 3 ay hangi yattığını yazarsanız, bu ay için bakım maaşı bekleyenler bir fikir edinmiş olur? Gerçekten bakım maaşı iliniz de gecikti mi fikrimiz olur.

  • Haci

   Ben kendi adıma diyorum her ay rezil şekilde aldıgım için nezaman verdiklerini bilmiyorum

   • Adana Aralık 2017’de 11’inde… Kasım 2017’de 12’sinde yattı diye hatırlıyorum. Genellikle bakım yardımları hemen hemen her ay aynı gün en kötü ihtimalle 1 veya 2 gün önce ya da 1-2 gün sonra yatıyor

 • Haci

  İnsanlara böyle yardım yapılmaz herkesin parasını aynı gün verin ne dir bu böyle yazık deyilmi bizlere dünyada hangi ülkede var böyle ödeme insanları rezil etmekten başka birşeydeyil